PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=795665}
6,2 35 597
ocen
6,2 10 1 35597
5,0 28
ocen krytyków
Juliusz
powrót do forum filmu Juliusz

Alez beznadzieja!!
Polskie komedie umarly niestety dawno temu.
Teraz pojawiaja sie pseudozabawne gnioty z nawciskanymi ckliwymi moralami, gornolotnymi, dramatycznymi scenami, momentami itp.
Przewidywalny do bolu. Troche kiczowaty.
Smieszny? Za grosz...

ocenił(a) film na 1
mkomorniczak

Nawet bardzo kiczowaty...przykro było to oglądać, mając na uwadze jakie kiedyś były komedie. Czego się spodziewać, od twórców "HITU" Planeta Singlii.............

ocenił(a) film na 6
Najgel

O, jak ktoś, kto ocenił kicz pt. Lalalala Land na 10/10 daje 1/10, to muszę jednak iść obejrzeć tego Janusza... tzn. Juliusza ;)

ocenił(a) film na 1
Seecue

Musiał być jakis miss click, bo żona oglądała nie ja. Pewnie warto dać szansę, ale jak szedłem dzień po premierze na to do kina to było sztuczne 6,9, teraz już ocena spadła do 6,6, więc zobaczymy jaka będzie tendencja ;p miłego seansu

ocenił(a) film na 7
Seecue

Ja też lecę do kina

użytkownik usunięty
mkomorniczak

trzeba było zareklamować jako komedię bo na dramat do kina by nikt nie poszedł... a już ten kto porównywał go do stand-up'u to w życiu na żadnym nie był...

ocenił(a) film na 7

Akurat scenariusz tego filmu napisali dwaj najlepsi stendapowcy w naszym kraju

ocenił(a) film na 6
mkomorniczak

I kiedyś i teraz można znaleźć dobre komedie. Trzeba je tylko znaleźć. Kiedyś kiepskie też były tylko już się o nich nie pamięta.

ocenił(a) film na 5
mkomorniczak

Jako dramat ten film się kompletnie nie sprawdza, jest bardzo płytki. Jako komedia? No ja parsknąłem śmiechem dosłownie dwa razy, ale reszta sali umierała ze śmiechu. Teraz czytam komentarze w Filmwebie i jednak nie cuzję się tak samotny. XDD Jeżeli kogos interesuje moja pełna recenzja to zapraszam - https://www.youtube.com/watch?v=WTON2y8xhl8

ocenił(a) film na 4
mkomorniczak

Jak widze Giza i kiczowaty to odrazu mi sie przypomina Swing z 2012. To w podobnym stylu pewnie tez?

ocenił(a) film na 4
thccc

Obejzalem, jest niestety bardzo slabo. Jak ktos juz wspominal, smieszne sceny sa w trailerze i to by bylo na tyle. Reszta to nudny dramat obyczajowy. Chwyt marketingowy ze to niby komedia. Chociaz lepszy od Swing to i tak dno. Giza i Rucinski sie nie popisali, pewnie najlepsze skecze zostawiaja dla siebie a tu dali sam syf. Nie polecam.

ocenił(a) film na 6
thccc

Ja uważam ze film był niezły chociaż jak usłyszałam ze to Giza i Ruciński to liczyłam na coś lepszego. Film trochę zrobiony na te stare polskie komedie ale nie bardzo im to wyszło. Główna postać była dla mnie męcząca a cały film ratował jego kolega ( Rafał Rutkowski) i ostatnia scena z porodem. Ale mam nadzieję ze chłopaki sie nie zrażą sie i będą próbować dalej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones