PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=834957}

Jumanji: Następny poziom

Jumanji: The Next Level
6,4 45 561
ocen
6,4 10 1 45561
5,7 9
ocen krytyków
Jumanji: Następny poziom
powrót do forum filmu Jumanji: Następny poziom

Black jako Bethany zrobił swoje w ostatnim Jumanji, historia była zamknięta więc nie mam pojęcia po co to dalej ciągnąć (oprócz wyżej wymienionego czynnika).

matteo8282

Już poprzednia część była skokiem na kasę ;) To już dojenie kasiastej krowy.

ocenił(a) film na 3
Hustla

Poprzednia część była niezłym oświeżeniem tematu. Było to i śmieszne i innowacyjne: gra video, postaci, życia itp. Ale "następny poziom" to już tylko kasa, kasa a nic nowego.

Logan87

Fakt, podobala mi sie poprzednia czesc. Najnowszej nie widzialem. Ale i tak uwazam, ze takie restarty i remake'i to glownie skoki na kase.

matteo8282

Jeśli nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o kasę :P

ocenił(a) film na 4
brydziendynka

Ale tu wiadomo o co chodzi.

ocenił(a) film na 7
matteo8282

No nie, jak ktoś mógł zrobić film dla pieniędzy? A myślałem, że oni ot tak, dla radości widza...

matteo8282

Tylko kasa i taki argument się jak najbardziej broni

matteo8282

A powiedz mi jedno,które inne filmy nie powstają dla kasy ?

ocenił(a) film na 5
jazdowicz2666

tylko prekursorzy, jak: Terminator, Laleczka chucky, Halloween, Koszmar z ulicy wiązów, Obcy itp.

ocenił(a) film na 8
arieljarosz

wszystkie wymienione są dla kasy xD

ocenił(a) film na 5
klanlpw

Ale nie wiadomo było czy się dobrze sprzedadzą. To mam na myśli

ocenił(a) film na 4
arieljarosz

Ale przecież nie jest tajemnicą, że każdy sequel sprzedaje się gorzej, albo zupełnie źle.

ocenił(a) film na 5
Leszy2

są wyjątki, gdzie sequele są porównywalne z pierwowzorem (Obcy 2) albo nawet , według ogólnej oceny publiki, go przebijają (Terminator 2)

ocenił(a) film na 4
arieljarosz

Nie jest tajemnicą, że są wyjątki.

ocenił(a) film na 8
jazdowicz2666

Właśnie mi przyszedł do głowy Dyktator z 1940. https://www.filmweb.pl/film/Dyktator-1940-31335
Bardzo polecam, to raczej film, który nie jest zrobiony dla pieniędzy :)

ocenił(a) film na 7
matteo8282

nikt nikomu kupować biletu na ten film nie każe, a sądząc po wynikach boxoffice jest masa ludzi, którym się ten film podobał, więc cóż... nic tylko robić kolejne części

matteo8282

A mi się ten film bardzo podobał, jedynka była świetna, a dwójka jeszcze lepsza, uśmiałam się po pachy. To jedne z najlepszych filmów przygodowych jakie widziałam. Jestem już po 30stce ale tą pierwszą część z Robim Williamsem widziałam dopiero niedawno i ona mi się nie specjalnie podobała, może dlatego, że była bardziej skierowana do dzieci. Pewnie gdybym ją widziała jako dziecko to miałabym inne oczekiwania do tych filmów przez sentyment.

matteo8282

No dokładnie. To nie miało nic wspólnego z jumanji poza nazwa. Można było zrobić oddzielny film i nazwać to jaką kolwiek nazwą gry i by na to samo wyszło. A tak to tytuł przyciągnął ludzi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones