PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=834957}

Jumanji: Następny poziom

Jumanji: The Next Level
6,4 45 563
oceny
6,4 10 1 45563
5,7 9
ocen krytyków
Jumanji: Następny poziom
powrót do forum filmu Jumanji: Następny poziom

Tragiczny

ocenił(a) film na 3

O ile pierwsza część była fajnym, śmiesznym, rozrywkowym filmem, to ten był tragiczny. Po 15 powtórzonym zdaniu: "hee? To to jest gra? A co to to Jumanji", albo ciągłych kłótniach starszych panów będących w zasadzie powtórkami poprzednich kłótni wyczekiwałem tylko końca filmu. To było śmieszne przez pierwsze 2 minuty, potem stało się żenująco słabe. Były zabawne momenty, ale nie było ich zbyt wiele.
A końcówka pozwalająca na domysły że będzie kolejna część już tylko upewniła mnie że to tylko próba wyciągnięcia kasy bez większych starań o fabułę.

ocenił(a) film na 4
dejvidQ

Zgadza się film słaby i mega schematyczny....

ocenił(a) film na 3
slobi

Porażka.Żałuję , że dałem się wciągnąć w tą pseudoprzygodę bez krzty klimatu i charakteru.Oby nie było trzeciej części , a nawet jeśli będzie to i tak nie obejrzę.

ocenił(a) film na 3
dejvidQ

zgadzam się na 100%. Nie rozumiem po co to w ogóle powstało...

ocenił(a) film na 1
dejvidQ

straszny syf, ciezko sie ogladalo, ehh wielka szkoda

ocenił(a) film na 6
dejvidQ

Wiadomo, że to skok na kasę. Zdradzę tobie sekret - wszystko co wychodzi z Hollywood i podobnych jest skokiem na kasę. ;) Film głupi, ale śmieszny w swojej głupocie. Taki familijny odmóżdżacz.

dejvidQ

Mi się dwójka bardziej podobała niż jedynka. Oglądałam po angielsku, i myślę, że to też ma znaczenie, bo tłumaczenia filmów są niestety słabe.

ocenił(a) film na 8
dejvidQ

Ja nie dostrzegam różnicy w jakości między tą a poprzednią częścią :)

ocenił(a) film na 1
dejvidQ

Absolutnie się zgadzam, dramat. Jedynka to film ponadczasowy, to co zrobili z dwójką i teraz to... tragedia.

fizzlymike

Zamieniono super komika Robina Williamsa na steryda Rocka to jest taki rezultat.

ChubakaCieLubi

u mnie na sali kinowej cała widownia sie hihrała ,ze śmiechu w tym i ja pod czas tego filmu .

GohanSuperSayianII

ale czego to dowodzi?

ChubakaCieLubi

dowodzi to w tym że u mnie w kinie ,na sali całej widownii sie podobało

GohanSuperSayianII

Cóż są gusta i guściśka na Kac Wawie ludzie też się śmiali.

ocenił(a) film na 7
ChubakaCieLubi

Faktycznie. Powinni zatrudnić zmarłego Robina. Ale z Ciebie debil.

ciastek14

Widzisz ciasteczko gówno mnie Twoje zdanie obchodzi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones