Jupiter: Intronizacja

Jupiter Ascending

2015 2 godz. 5 min.
5,3 70 087
ocen
5,3 10 70087
18 636
chce zobaczyć
4,4 7
ocen krytyków
{"rate":4.428571,"count":7}
{"type":"film","id":654721,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Jupiter+Ascending-2015-654721/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Jupiter: Intronizacja
  • zorial ocenił(a) ten film na: 6

"Genetycznie zmodyfikowany były łowca przybywa na Ziemię, by odnaleźć młodą dziewczynę, której przeznaczone jest niezwykłe dziedzictwo. "

Opis jak nic o wiedźminie ;)

• LadyLannister ocenił(a) ten film na: 5

zorial Tylko o wiele gorsza jakość niż historia Geralta i Ciri :/

• Prorockus ocenił(a) ten film na: 6

LadyLannister Ani film, ani serial nie dały tyle co książki, jeżeli chodzi o historia Geralta i Ciri - to moje zdanie.
    Co do porównania z Sapkowskim, zgadzam się w 99%. 1% zabrałem z jakości, za efekty specjalne(taki mały żarcik).

• michal.2907 ocenił(a) ten film na: 6

zorial Ha ha. Rzeczywiście pasuje.

• mrPARADOKS ocenił(a) ten film na: 6

michal.2907 No tak ale wiedźmin ilepszy z wyglądu , histori i harakteru szach mat sapkowskiego :)

• Gladiator1000 ocenił(a) ten film na: 5

mrPARADOKS Bezdyskusyjnie :)

• Raze ocenił(a) ten film na: 1

zorial kolejny plagiat ex braci Wachowskich.

• dziobak_fw ocenił(a) ten film na: 4

zorial xD swoją drogą mogliby wziąć za coś na prawdę dobrego i zekranizować Wiedźmina...to by było coś...a nie jakiś naciągany shit

• bambus002 ocenił(a) ten film na: 7

dziobak_fw Problem chyba w tym, że żeby tą historię w pełni dobrze odwzorować film musiałby być od 18 lat :))

bambus002 już jestem po :D
    tak czy inaczej lekkie ryzyko ale jaki fun!!

bambus002 To by było to. Kiedyś zastanawiałem się,czemu jeszcze tego nie zekranizowali w Ameryce. Przecież to idealny materiał na film. To chyba nie problem ewentualnych odbiorców. Zyski mieliby pewne

Gladiator1000 wieku ewentualnych odbiorców,oczywiście

• Leszy2 ocenił(a) ten film na: 3

Gladiator1000 Bo nie znają, bo mają potworną ilość swojego materiału, bo zbyt mało amerykański.
    Ale może gra przełamie lody.
    Aż się boję.

• dziobak_fw Problem w tym, że gdyby zekranizowali Wiedźmina Amerykanie, a zwłaszcza Wachowscy, to obawiam się, że miałby miecz świetlny, Krasnoludy przypominałyby Ewoki, Elfy do spółki z Driadami wysiedlonymi z Brokilonu za nie płacenie podatku VAT od zielonej farby wyposażone w samonaprowadzające się i eksplodujące strzały podbijałyby ziemie Nilfgardu. Ciri byłaby najsłynniejszą lesbijską podróżniczką w czasie i przestrzeni, walczącą o równe prawa dla "kochających inaczej" swoje kumpele z gangu, aż w końcu powróciłby Człowiek-jeż i zgasił światło.
    Nie, biorąc pod uwagę jak scenarzyści i reżyserzy licząc na kasę wypaczają treści książek, z których czerpią, jakoś nie wierzę, żeby ktoś zamiast robić adaptację, zechciał wiernie zekranizować sagę i opowiadania Sapkowskiego o Białym Wilku. (Pomijając już zupełnie fakt, że byłoby to gigantyczne przedsięwzięcie do ogarnięcia).

• markin ocenił(a) ten film na: 1

tenne I wszyscy byliby żydami

• dziobak_fw Wiedźmina będzie ekranizować Baggins (Tomek Bagiński). W Hollywood. A to oznacza, że będzie dobrze :)

• Krzysztof421 ocenił(a) ten film na: 5

zorial Gdyby matka była macochą, to bardziej przypominałoby to "Kopciuszka".
    http://maritrafilms.blogspot.com/2015/05/jupiter-ascending.h...

• fabio ocenił(a) ten film na: 7

zorial True

• m_klepka ocenił(a) ten film na: 3

zorial jasne, ale:
    1. Ch. T. lepiej wygląda,
    2. ma mniejszą osobowość - mimo wszystko Wiedźmin jest cool (powieściowy, nie filmowy)
    3. latające buty - to jedna z 3 gwiazdek, które dałam filmowi, a Ch. T. je nosi :)

pozostałe aspekty filmu - żenada, psze Państwa...
    wysłałabym na nich Jaskra, żeby ich zabił swoimi pieśniami ;)

m_klepka A to czy Ch.T. lepiej wygląda zależy od tego jakie kto ma wyobrażenie o Wiedzminie ...w mojej głowie "powieściowy" Gerald Z Rivii jest znacznie bardziej atrakcyjny niz Ch.T ;)

dziobak_fw Geralt* xDD

• m_klepka ocenił(a) ten film na: 3

dziobak_fw Geralt powieściowy is GREAT! pod każdym względem... aż do 4 części, kiedy zaczyna się użalac nad sobą, zaczynają być z niego "troki od kaleson" a nie facet :)
    Ale wracam do Zmodyfikowanego Ch. T. - po co mu ta blond broda? że niby wilk? lepsze byłyby zęby albo ogon
    :D

m_klepka He he dobre ! :)

• zorial Rzeczywiście fabuła z Wiedźmina. A chcesz wiedzieć skąd wzięli realia? Tak? No to posłuchaj ich opisu:
    "Ludzie wiodą spokojny żywot i nawet nie są świadomi, że to wszystko jest ułudą uknutą przez dużo bardziej zaawansowane istoty, które eksploatują naszą rasę jako źródło bardzo cennego surowca."
    Co to jest? Masz rację, Matriks. Tak, Wachowscy dokonali autoplagiatu.

• Kwarc Pasuje też do historii z Mass Effect ;)

• smok111 ocenił(a) ten film na: 4

zorial Geralt powieściowy jest dużo, dużo lepszy! Tatum mnie lekko zaintrygował w wilczej roli, ale sam film przypomina romansidełko w wersji sf... kiepsko poskładane romansidełko.