PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=804059}
5,2 25 810
ocen
5,2 10 1 25810
3,7 16
ocen krytyków
Jurassic World Dominion
powrót do forum filmu Jurassic World Dominion

Czy film może obejrzeć w kinie 7-latek, który widział poprzednie części po kilka razy? Wiem, że i tak to obejrzy, tylko zastanawiam się czy duży ekran go nie wystraszy. Do tej pory oglądał JP i JW tylko na TV.

ocenił(a) film na 8
sysiam1983

Myślę, że jak najbardziej może, skoro widział poprzednie filmy i wie z jakim uniwersum ma do czynienia. W JW:Dominion na ekranie nie ginie jakoś szczególnie więcej ludzi, niż choćby w JW, gdzie choćby scena masakry Indominusa na żołnierzy MCU jest moim zdaniem szczególnie "graficzna" i intensywna w tej nowej trylogii. Ponadto wszelkie postaci, z którymi można w tym filmie jakkolwiek sympatyzować, mają w tym filmie plot-armor. W całym filmie jest może maksymalnie z 6-8 praktycznie bezkrwawych scen śmierci ucinanych w krytycznych momentach montażem, z czego tylko dwie dzieją się na pierwszym planie.

Podsumowując: jeśli dziecko dobrze znosi inne stosunkowo głośne i pełne akcji filmy w kinie, tak myślę, że na JW:Dominion może się wybrać.

Raptosaur

Dzięki za konkretną odpowiedź :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones