Repertuar filmu w Żywcu i okolicach

Nie znalezlismy miasta lub kina odpowiadajacemu Twojemu wyszukiwaniu

Repertuar Filmu Jutro będzie nasze

Jutro będzie nasze

C'è ancora domani
1h 58m
Próbując uciec przed patriarchatem powojennego włoskiego społeczeństwa, Delia planuje zbuntować się przeciwko brutalnemu mężowi.
Helios Bielsko-Biała
18:00
napisy
Kino Konesera
Jutro będzie nasze
Zwiastun nr 1 (polski)
nr 1 (polski) 2024-04-04T14:43:22 https://fwcdn.pl/webv/86/49/68649/68649.4.jpg https://fwcdn.pl/video/f/105/10042305/Jutro_bedzie_nasze__2023__oficjalny_zwiastun_PL__w_kinach_od_24_maja.vp9.1080p.webm

Niezwykle współczesna opowieść osadzona w powojennej rzymskiej rzeczywistości. To świat kobiet bez prawa do głosu, podejmujących się słabo płatnych prac, w którym siarczysty policzek od męża jest banalną codziennością. Czarno-biały film nawiązujący do neorealizmu jest zrównoważoną kombinacją dramatu i humoru, opowiadającą o zyskiwaniu niezależności, braniu życia w swoje ręce i burzeniu zastanych schematów dla siebie i dla innych kobiet. Brawurowy debiut reżyserski Paoli Cortellesi, znanej z wielu ról filmowych i teatralnych, osiągnął ogromny sukces frekwencyjny we włoskich kinach oraz zdobył rekordową liczbę nominacji do włoskich nagród filmowych.

premiera

7
Koledzy – obejrzyjcie.
0
krytyk niezależny
8
Pożytkuje stereotypy i sprawdzone schematy ku większemu dobru! I jak wiele tu mięsa: dostajemy znakomitą egzekucję finałowej wolty, czy mistrzowskie kreacje.
1

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones