PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=403524}
7,3 63 994
oceny
7,3 10 1 63994
5,9 11
ocen krytyków
Jutro idziemy do kina
powrót do forum filmu Jutro idziemy do kina

...w realiach historycznych. Czyli kolejna szmira rodzimej produkcji. Cudem uratowałem 30minut swojego życia odchodząc od telewizora przed końcem. Cudem, bo mam w zwyczaju oglądać filmy do końca, niezależnie jakie sa słabe. No ale dla takiego gniota zrobiłem wyjątek.

Po raz pierwszy wystawiam 1/10 jakiemuś filmowi. czynie to z pełna odpowiedzialnością. Wad tego gówna nawet nie będę wymieniał, bo ta durnota jest jednym wielkim nieporozumieniem.

ocenił(a) film na 1
Motorcycle_Boy

Jak miło , WRESZCIE ktoś podziela moje zdanie na temat tego czegoś , jednak istnieje na tym świecie jeszcze ktoś kto rozumie że to jest gówno a nie perfuma

ocenił(a) film na 10
Kojak

Nie macie racji, klauny...

Świetny film pod każdym względem...Choćbym nawet nie przepadał za Wesołowskim, to oddaję mu honor.

Aktorstwo, scenariusz, całokształt bez zarzutu!
Poza tym wzruszający film, który pokazuje czym jest wojna, jakim koszmarem.

Młodzi, wartościowi ludzie z marzeniami...

ocenił(a) film na 1
lisoszakal

"Aktorstwo, scenariusz, całokształt bez zarzutu! "

Hahaha...tym mnie zabiłeś. Dawno nie widziałem takiego drewnianego aktorstwa. A jakie dialogi, cudo po prostu - rodem z m jak miłosc.

"Młodzi, wartościowi ludzie z marzeniami..."

Dla których liczy sie tylko to aby przeruchac wszystko co sie rusza i na drzewo nie ucieka. A najlepszy był lizak co sie w spodnie spuścił - "oh, nie wytrzymałem", "oh, z ciebie taka dziewica jak ze mnie", "oh, oh".

Śmierć takim filmom!

ocenił(a) film na 10
Motorcycle_Boy

Noo widać nie jesteś zbyt sentymentalny, synu...Jakieś większe wzruszenia też ci są obce /chyba, że na Królu lwie/

Ogólnie mówiąc bredzisz, prezes...Skocz buchnąć jakąś torebkę, a najlepiej się przewietrz!

Tak to już jest, że przez ten cholerny internet stale człek wpada na jakąś trąbę, która tak gada jak ty, brachu...Szukałem jednego motywu z piosenką z tego filmu na YouTube i jakiś makak walnął taki text, że mi łapy opadły do samej ziemi, noo totalnie chybiony komentarz- ni w 5, ni w 9- dnooo...Nawet ciebie zakasował! :-)

Wybitnie prymitywnie odebrałeś ten film, kolo...Tzw. "ruchanie" tam nie jest najważniejsze...Tzn. dla ciebie tak. Mało było "ruchania", więc film ci nie przypasił...

Trzymaj się, kolo! I wiedz, że czasem lepiej milczeć i swoje brudne myśli zostawić dla siebie.


Trąba jesteś i tyle!
"Nie chce mi się z tobą gadać" /Psy/

ocenił(a) film na 1
lisoszakal

Ja się wzruszyłem jak czytałem "Kamienie na szaniec" a jak obejrzałem 1 i 2 odcinek tej szmiry to byłem zły że z tej wspaniałej historii zrobione coś takiego

ocenił(a) film na 3
Motorcycle_Boy

100 % zgody z Motorcycle Boy . Jakbym widzial zlepek klimatu , gry aktorskiej i prowadzenia fabuly rodem z polskich telenowel.

ocenił(a) film na 6
Motorcycle_Boy

Moim zdaniem film ani wielki, ani wybitny, ale ciekawy, wart uwagi. Niezła gra aktorska, ciekawie poprowadzona fabuła, martyrologia trzymana na wodzy. Oczywiście, są też widoczne usterki (np. to nieszczęsne bikini) i uproszczenia, ale summa summarum jednak +.

ocenił(a) film na 5
hauser

Moim zdaniem wszystko okay, oprócz tego skupienia się na jednym. Nie mówię, że wszyscy byli wtedy cnotliwi i poukładani, ale coś takiego to gruba przesada.

ocenił(a) film na 8
Motorcycle_Boy

dziwi mnie to, że określasz film "gównem" nie podając żadnego konkrentego uzasadnienia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones