PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=403524}
7,3 63 994
oceny
7,3 10 1 63994
5,9 11
ocen krytyków
Jutro idziemy do kina
powrót do forum filmu Jutro idziemy do kina

Chwilkę przed zakończeniem filmu wyszłam w momencie kiedy Niemcy z samolotów zaczęli atakować i jak wróciłam Jerzy i Krysia leżeli na ziemi ona była chyba ranna co się stało postrzelili ich? I czy była pokazana śmierć pozostałych głównych bohaterów ?


Moim zdaniem film był rewelacyjny jak na polskie ambicje.Przecież Polacy zasypują nas bezbarwnymi komediami rom. z drewnianą obsadą:( Jestem zaskoczona pozytywnie grą aktorską Wesołowski Damięcki Pawlicki zagrali bdb dobrze;) To oczywiście moje wrażenia a każdy ma inne zdanie;)

ocenił(a) film na 9
Priscilla22

film swietny. co do ich smierci, zgineli od pociskow z niemieckiego mysliwca. pozdrawiam!

kpreiss6

bardzo dziękuje;) takich filmów polskich to ze świecą szukać;)

ocenił(a) film na 7
kpreiss6

Raczej spadła w pobliżu bomba i Krysia dostała odłamkiem w szyję. Dlatego nie widać innych ofiar mi to był tak cholerny pech, że ją ten odłamek trafił, gdy miała dwa kroki do wejścia do kina... Jerzy natomiast nie zginął w tamtym momencie, jego zachowanie to po prostu szok.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones