PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=76}

Jutro nie umiera nigdy

Tomorrow Never Dies
7,0 65 250
ocen
7,0 10 1 65250
6,2 16
ocen krytyków
Jutro nie umiera nigdy
powrót do forum filmu Jutro nie umiera nigdy

Brosnan to dobry Bond

ocenił(a) film na 9

I ten film też ok!~Craig nie ma już wg mnie tego "czegoś" co mieli pozostali

Marek32

zgadzam sie, choć dla mnie najlepszym Bondem był Roger Moore.... ale Craig wogóle do mnie nie przemawia - jest za zimny, nie jest taki błyskotliwy jak tamci, i nie ma tego błysku w oku

ocenił(a) film na 8
szczeniaczek26

Bo Craig gra typowego platnego morderce
nie ma zadnej wlasnej cechy ani tego czegos jak mial chocby Brosnan czy Moore

ocenił(a) film na 8
luquepl

Craig ma własną cechę która charakteryzuje go jako Bonda czyli Agresja ,Wybuchowość ,Nieobliczalność .Co prawda jest to mało Bondowskie ale orginalne i charakterystyczne .

bradock

Mało Bondowskie ? Polecam przeczytanie książek Iana Fleminga. "Agresja, Wybuchowość, Nieobliczalność" ? To właśnie Craig najbardziej odzwierciedla cechy książkowe, czyli jest zimny, wyrachowany, wydaje się być kompletnie obojętny na śmierć bliskich etc.

"Craig gra typowego płatnego mordercę"

Umiejętności walki, stanowiły o jego być albo nie być. Książkowy Bond zawsze to podkreślał, w ten sam sposób podkreślają nam to reżyserzy w filmach (vide scena kiedy to Craig wychodzi z wody - sprawia wrażenia faceta, który byłby w stanie kogoś udusić czy zatłuc gołymi rękoma).

ocenił(a) film na 8
Rising

Wiem ale my mówimy o Bondzie Filmowym .

ocenił(a) film na 7
luquepl

Brosman to ciepła kluska.
Agent do noszenia pączków.

szczeniaczek26

Dla mnie też najlepszy był Roger Moore i Sean Connery, którzy, poza sprytem, bezwzględnością i oddaniem JKM mieli jeszcze elegancję i bardzo męski stosunek do kobiet. Brosnan powinien być kelnerem w ich filmach.
Natomiast Craig gra już w zupełnie innych "Bondach": nie ma już sarkastycznego szefa, zwariowanego Q i podkochującej się w Bondzie Panny Moneypenny. Bond nie sypia już w eleganckich hotelach dalekiego dla zwykłego kinomana - świata. Jest za to nieustanne, szalone ganianie się po zaułkach zupełnie bezosobowych i nieistotnych miast. Organy, które kierują Craiga do boju są nieprzekonywujące i oderwane od realiów. Przez to filmy te bardziej przypominają bardziej produkcje Hong Kongu niż brytyjskie produkcje.
Oczywiście filmy z udziałem Craiga, to nadal bardzo dobre filmy sensacyjne, ale uważanie ich za "Bondy" jest niewybaczalnym nieporozumieniem.

ocenił(a) film na 8
voleon

Nie wiem czemu hehe jak widze JKM to moje pierwsze skojarzenie było Janusz Korwin Mikke hehehe :D

użytkownik usunięty
Lukaczek

JKM w roli Bonda. Chcialbym to zobaczyc.

ocenił(a) film na 9
szczeniaczek26

Jasne! Dla mnie Roger to wzór Bonda! Szkoda, że niektórzy aktorzy też się starzeją....

ocenił(a) film na 8
szczeniaczek26

Popieram!

Marek32

ten bond dla mnie jest najlepszy :)

ocenił(a) film na 9
wort801

U mnie też jest w czołówce! (chociaż te z Rogerem lubię najbardziej)

Marek32

Zdecydowanie się nie zgodzę. Brosnan jest za delikatny, chłoptusiowaty i za bardzo "mcdonaldowy" - odcinki z jego udziałem trącą kiczem - pojawiają się nawet jakieś seny typu Harlekin - zachód słońca, zakochana para itp.
Zgodzę się, że Craig jest innym Bondem niż Bond wykreowany w dawnych odcinkach więc wiele osób będzie miało problem w odbiorze. Inny, ale niekoniecznie gorszy (Skyfall moim zdaniem lepszy i ciekawszy od większości Bondów) - a juz na pewno Craig nie jest gorszy od bondów Brosnanowych - bo te moim zdaniem to zbytnie cukierusie, takie różowe serduszka pełne efekciarskich (nie mylić z efektownymi) wybuchów itp.

ocenił(a) film na 9
martapn

ale to są już Bondy z "nowej ery", 10 kat po poprzednikach, inna już technika, część widowni, ale i tak Brosnan nie odbiegał aż tak bardzo od Rogera jak teraz Daniel. Miał coś z takiego przystojniaka, który czaruje kobiety, jak powinien to robić rasowy 007

ocenił(a) film na 8
Marek32

Zgadzam się!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones