Film

October Baby

2011 1 godz. 47 min.
7,2 31 131
ocen
7,2 10 1 31131
16 968
chce zobaczyć
{"id":"600374","linkUrl":"/film/Ka%C5%BCde+%C5%BCycie+jest+cudem-2011-600374","alt":"Każde życie jest cudem","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/03/74/600374/7381768.2.jpg"}
Kiedy nastolatka dowiaduje się, że została adoptowana, wraz z przyjacielem wyrusza do Alabamy, by odnaleźć biologiczną matkę.
#ZOSTAŃWDOMU
Sprawdź filmy, seriale i gry, które warto nadrobić

Hannah (Rachel Hendrix) zawsze była outsiderem. Czuła się inna i mimo wielkich ambicji oraz ogromnego talentu aktorskiego, w głębi duszy żywiła przeświadczenie, że nigdy nie powinna przyjść na świat. Z powodu nasilających się problemów zdrowotnych (fizycznych oraz psychicznych) rodzice decydują się wyznać jej straszliwą prawdę. Nie dość,Hannah (Rachel Hendrix) zawsze była outsiderem. Czuła się inna i mimo wielkich ambicji oraz ogromnego talentu aktorskiego, w głębi duszy żywiła przeświadczenie, że nigdy nie powinna przyjść na świat. Z powodu nasilających się problemów zdrowotnych (fizycznych oraz psychicznych) rodzice decydują się wyznać jej straszliwą prawdę. Nie dość, że została adoptowana, to jeszcze urodziła się w wyniku źle przeprowadzonej aborcji. Rozżalona Hannah postanawia udać się w podróż w poszukiwaniu swojej biologicznej matki.

boxoffice
$5 357 328 w USA
na podstawie
Andrew Erwin (materiały do scenariusza, historia) / Cecil Stokes (materiały do scenariusza, historia) / Więcej...
studio
Gravitas / Provident Films
inne tytuły
Podczas gdy Jason rozmawia z Alaną, przygotowuje się do wyjazdu z Nowego Orleanu. Składa czerwoną, szarą i białą koszulę w paski na stos, a następnie wkłada je na spód walizki. Po krótkiej chwili widoczny jest dokładnie taki sam moment, w którym Jason pakuje identyczną stertę ubrań do tej samej torby.
Film kręcono w Birmingham, Dauphin Island i Mobile (Alabama, USA).
Film był inspirowany losami czołowej aktywistki pro - life Gianny Jessen, która urodziła się w wyniku aborcji dokonanej w 8 miesiącu ciąży.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych