PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=600374}
7,2 31 937
ocen
7,2 10 1 31937
4,3 3
oceny krytyków
Każde życie jest cudem
powrót do forum filmu Każde życie jest cudem

Początek był świetny, ogólnie pomysł ciekawy i szło naprawdę ciekawie. Potem zaczynają się
głupoty i idiotyzmy: hotel, gdzie udaje im się cudem zniżkę dostać, policjant przy plaży, który po
wysłuchaniu jej ckliwej historyjki, odpuszcza zabranie auta, policjant w komisariacie, który
nagle przypomina sobie o starych znajomościach i jakichś papierkach, na których jest adres i
nazwisko pielęgniarko, wejście do biura swojej biologicznej matki pod pretekstem pójścia "do
Wc", pielęgniarka przypadkowo niedawno spotyka jej matkę. No i jeszcze meganudny fragment
w kościele. Pominę fragment, gdzie bidula idzie sama w nocy ulicami, a potem jej kochaś ją
znajduje jak widać bez problemów. Tak samo, jak szybko znajduje ich jej ojciec, który niby wie,
gdzie są, bo byli na areszcie, ale przecież mogli się poruszać po całym mieście.
Końcówka tandetna, ale nieco lepsza. Oczywiście się schodzą, szczęśliwa parka, love love,
buziaczki i przytulas.
Aktorstwo głównej bohaterki irytuje, tak samo jak postawa bohaterki, którą odgrywała - raz
bezbronna cipka, raz taka szalona, że włamuje się do szpitala. Strata czasu. Dawno sie tak nie
zawiodłem.

BozekVooDoo

Wymieniłeś chyba wszystkie bolączki tego filmu. Początek obiecujący. Bohaterka z problemami. Tu jakąś depresja, próby samobojcze, uczucie niedopasowania. Okazuje że to nie bunt młodzieńczy tylko coś zupełnie niespodziewanego co na samym początku wciąga. Później niestety bohaterka zanudza przypadkowo poznane osoby swoimi opowieściami o tym jak została adoptowana. Apogeum osiąga ona w momencie rozmowy z pastorem zadając mu fundamentalne pytanie 10letniego dziecka: biologiczna matka chciała mnie usunąc. dlaczego nikt mnie nie chce? Ojciec kontroluje córke decydując przy tym z kim może się ona spotykać a z kim nie. Trochę to komiczne biorac pod uwagę fakt że córka wybiera się na studia. jest multum innych naciąganych scen i klisz które pogrążają ten film

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones