PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34442}
7,0 1 400
ocen
7,0 10 1 1400
4,5 4
oceny krytyków
Każdemu wolno kochać
powrót do forum filmu Każdemu wolno kochać

Przyjemnie spędzony czas ...

użytkownik usunięty

Mimo tego że film "Każdemu wolno kochać" ma już 74 lata to nie znaczy to że jest filmem słabym bo jest stary.Ta produkcja to żywy dokument historyczny
dosyć średnio zagrany i te słowa wypowiadane z manierą , nacisk na ę,ą,ś,ć,dź i inne dźwięczne to już ta maniera bawi a to dopiero poczatek bo fabuła jest dosyć nieźle zakręcona , co prawda nie pokładałem się ze śmiechu bo niektóre pomysły jak np.gonitwa zostały zaczerpnięte z kina amerykańskiego ale po tym filmie widać że Polak potrafi robić dobre kino rozrywkowe , muzyka która jest tu głównym elementem wpada w ucho i swojego czasu film za sprawą tych kilku utworów stał się przebojem więc warto zobaczyć co bawiło naszych dziadków i poddać się magii kina.

P.S.Mankamentem jest w wydaniu DVD napis u dołu : FILMOTEKA NARODOWA , no nic aż tak wielki to on nie jest ale na DVD po raz pierwszy z takim znakowaniem się spotkałem.

Ocena:6/10

Kędziorek woła o pomstę do nieba, na szczęście Ersatz Kędzior ratuje film... Dałem 6/10 na wyrost, ale nie mam sumienia niżej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones