6,2 9
ocen
6,2 10 1 9
17
chce zobaczyć
{"type":"film","id":223688,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Kabhi+Kabhie+%E2%80%93+Love+Is+Life-1976-223688/tv","text":"W TV"}]}
Kabhi Kabhie – Love Is Life
  • iTunes - https://www.apple.com/pl/itunes

    wypożycz / kup
    od 9,99 zł


Pooja (Rakhee Gulzar) jest wielbicielką poezji Amita (Amitabh Bachchan). Po jednym z wieczorków poetyckich prosi poetę o autograf. Obydwoje zakochują się w sobie od pierwszego wejrzenia, rodzice Poojy nie chcą jednak słyszeć o niearanżowanym małżeństwie i wkrótce po tym dziewczyna wychodzi za ich wybranka. Małżonek, zupełnie nieświadomie Pooja (Rakhee Gulzar) jest wielbicielką poezji Amita (Amitabh Bachchan). Po jednym z wieczorków poetyckich prosi poetę o autograf. Obydwoje zakochują się w sobie od pierwszego wejrzenia, rodzice Poojy nie chcą jednak słyszeć o niearanżowanym małżeństwie i wkrótce po tym dziewczyna wychodzi za ich wybranka. Małżonek, zupełnie nieświadomie nie pozwala jej zapomnieć o Amicie, a rana, wyryta jego miłością w sercu Poojy, zamiast się goić, pozostaje otwarta. Mimo to związek jest udany. Pewnego dnia ich syn Vicky (Rishi Kapoor) oświadcza, że się zakochał. Zarówno Pooja z mężem, jak i rodzice miłości Vicky'iego - Pinky (Neetu Singh), nie mają nic przeciw temu uczuciu. Jednak Pinky wkrótce otrzyma szokującą wiadomość, która nie tylko odwróci jej życie o 180 stopni, ale także przywoła zdarzenia z przeszłości?

Kabhi Kabhie – Love Is Life zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

Filmweb uwzględnia obecność filmów/seriali/programów udostępnianych na wskazanych serwisach streamingowych: Canal+, Netflix, HBO MAX, Player, TVP VOD, Play NOW, Itunnes, Apple TV+, Nowe Horyzonty, vod.mdag.pl, Pięć smaków, MOJEeKINO, Vod.pl, Chili, Amazon Prime, Ninateka, Playstation Plus Video Pass, Canal+ Premiery, Dafilms, Cineman, Outfilm, Kino Pod Baranami, Katoflix, Loomi, Viaplay, 35mm, WFDiF i Polsat Box.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą filmów, seriali, programów i bajek dostępnych na życzenie na platformach VOD.