PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=112078}

Kadet Kelly

Cadet Kelly
6,0 12 567
ocen
6,0 10 1 12567
Kadet Kelly
powrót do forum filmu Kadet Kelly

9/10

ocenił(a) film na 9

Właśnie skończyłam oglądać ten film. Okazał się bardzo sympatyczny. Miła komedyjka do obejrzenia z całą rodziną. Chyba jedyny film, w którym Hilary nie gra zakochanej nastolatki. Mimo wszystko i tak ją uwielbiam ;) Podobała mi się gra Chrity Romano. Chętnie obejrzę go jeszcze raz :) Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 3
Gwiazdka_3

Co prawda to prawda,'fajny' film,'miło' się go ogląda ale niestety na tym się kończy. Mnie osobiscie ten film w pewnym sensie męczył...Jedyna fajna rzecz to to że mozna oglądac go zupełnie nie mysląc, tak jakby się oglądało reklamę szamponu do włosów(tam chociaż mozna pooglądać ładne dziewczyny). Grę aktorską pozostawię bez komentarza,nie chciałbym urazic jakiegos fana Hillary czy innych aktorow jej pokroju...




Pozdrawiam

ocenił(a) film na 5
Gwiazdka_3

A ja zupelnie nie rozumiem jak milej komedyjce mozna dac 9/10 co oznacza film rewelacyjny. Ludzie moze byscie przeczytali co jaki numerek oznacza bo potem ktos pisze "film slaby daje 7/10" czyli w rzeczywistosci ocenia ten film jako dobry!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones