PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=112078}

Kadet Kelly

Cadet Kelly
6,0 12 567
ocen
6,0 10 1 12567
Kadet Kelly
powrót do forum filmu Kadet Kelly

film był super!!! wogóle i pełen śmiesznych wątków jak i zadziwiających wydarzeń...wogóle to ten film nie był w typie głupiej komedii tylko wprost przeciwnie...jeszcze do tego świetna obsada i gra aktorska...Gratuluję sukcesu!

Charlotte

Brak mi słów po przeczytaniu twojej wypowiedzi. Przecież to była wyjątkowo głupia komedia. Niby, które wątki były tutaj zadziwiające???? Ty chyba dobrego, zaskakującego filmu nie widziałaś. Gra aktorska była beznadziejna. Wiem co mówię bo trochę się na tym znam. Jak Hilary się zachowywała??? Grała wyjątkowo sztucznie, a scena, w której jej ojciec wrócił do domu była makabrą. Jak zaczęła się na niego rzucać i śmiać, to było wyjątkowo sztuczne i żałosne. Ten film to żaden sukces, ale wielka porażka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!

samantamelrose

ja uważam że ta komedia była bardzo ciekawa i bardzo przyjemnie się ją oglądało a to jest najważniejsze. Nie interesują mnie twoje wygórowane i hamskie zdania na ten temat i nie rozumiem twojej arogancji!

ocenił(a) film na 8
Charlotte

Ja też uważam, że film był super. Bardzo przyjemnie się oglądało, obsada również fajna:)

Charlotte

film się przyjemnie oglądało, ale na pewno nie bylo tam zadziwiajacych wydarzeń, była to głupia komedia a obsada no cóż jak w glupich komediach ale tą akurat sie fajnie oglądało pozdro pa

wybryk_natury

dokładnie- film głupi-0ale miło się oglądało... jak mi było smutno to był jak znalkazł:):):) ale żadnych wartości, przykro mi............

ocenił(a) film na 6
Pin_up_Margolcia

komedie zwykle nie wnosza żadnych wartosci a maja za zadanie poprawic humor i sprawić że przyjemnie się je ogląda, a jak ktos szuka wiedzy polecam kilka filmów dokumentalnych. Film fajny, trafilam na niego przypadkiem i całkiem miło się oglądało :) daje 10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones