6,8 74
oceny
6,8 10 1 74
87
chce zobaczyć
{"type":"film","id":167754,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Kahin+Pyaar+Na+Ho+Jaaye-2000-167754/tv","text":"W TV"}]}
Kahin Pyaar Na Ho Jaaye
  • iTunes - https://www.apple.com/pl/itunes

    wypożycz / kup
    od 9,99 zł


Prem Kapoor (Salman Khan) jest zakochany w Nishy (Raveena Tandon). Gdy jednak nadchodzi dzień ślubu, dziewczyna nie pojawia się. Tłumaczy później, że poślubi młodego bogacza ze Stanów Zjednoczonych, który zajmie się nią i jej niedomagającym bratem. Prem zaczyna topić smutki w alkoholu. Któregoś dnia poznaje nową dziewczynę, Priyę SharmaPrem Kapoor (Salman Khan) jest zakochany w Nishy (Raveena Tandon). Gdy jednak nadchodzi dzień ślubu, dziewczyna nie pojawia się. Tłumaczy później, że poślubi młodego bogacza ze Stanów Zjednoczonych, który zajmie się nią i jej niedomagającym bratem. Prem zaczyna topić smutki w alkoholu. Któregoś dnia poznaje nową dziewczynę, Priyę Sharma (Rani Mukherjee), w której się zakochuje. Lecz dziewczyna również ma w planach poślubienie bogatego młodego mężczyzny z USA. Chłopak, żałując że nie jest bogatym człowiekiem, znowu zatraca się w alkoholu. Czy Prem zrozumie, że problem tkwi w alkoholu? Czy może będzie przeżywał tę samą sytuację jeszcze wiele razy?

Kahin Pyaar Na Ho Jaaye zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

Filmweb uwzględnia obecność filmów/seriali/programów udostępnianych na wskazanych serwisach streamingowych: Canal+, Netflix, HBO MAX, Player, TVP VOD, Play NOW, Itunnes, Apple TV+, Nowe Horyzonty, vod.mdag.pl, Pięć smaków, MOJEeKINO, Vod.pl, Chili, Amazon Prime, Ninateka, Playstation Plus Video Pass, Canal+ Premiery, Dafilms, Cineman, Outfilm, Kino Pod Baranami, Katoflix, Loomi, Viaplay, 35mm, WFDiF i Polsat Box.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą filmów, seriali, programów i bajek dostępnych na życzenie na platformach VOD.