PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=90796}

Kamienne serce

Cold Heart
5,6 321
ocen
5,6 10 1 321
Kamienne serce
powrót do forum filmu Kamienne serce

Zakończenie

ocenił(a) film na 3

Może jakaś miła dusza spróbuje wytłumaczyć mi jak rozumie zakończenie tego filmu?:) bo ja w pewnym momencie nie
wiedziałam i nadal nie wiem kto tam był normalny i czy w ogóle ktoś był, o co chodziło jej mężowi. Ogólnie-
zakończenie. Pewnie ze względu na pozna porę nie mogłam tego załapać.

ocenił(a) film na 2
mal3nka

To chyba (chyba bo chociaż niedawno powtórzyłem sobie ten film to skupiłem się w nim tylko na Leick..) było tak że Phil uknuł sobie intrygę w której ułaskawi Seana po to by zabił jego żonę której sam chciał się pozbyć, najwyrazniej przewidział że będzie w jego typie i będzie chciał ją zabić jak to robił wcześniej...
Lecz nie gwarantuję że tak było bo oglądałem bedąc kompletnie rozkojarzonym..
A sam film ? Klapa kompletna, te 2/10 bo chociaż swoją ulubioną aktorkę mogłem sobie obejrzeć przez kilka chwil ale poziom żenujący...

ocenił(a) film na 3
SzymonS1

Teraz wydaje mi się to logiczne, nie wiem czemu sama się nie domyśliłam :). Dzięki wielkie!
Co do samego filmu- pełno przewidywalnych i przekomicznych scen, na przykład ten moment, gdy Sean goni Lindę w lesie. Ogólne pomysł całkiem całkiem, ale sposób wykonania- nie za bardzo. Gdyby bardziej skupili się na samym psychopacie mogłoby być ciekawiej.

ocenił(a) film na 2
mal3nka

Nie dość że przewidywalny bo robiony według popularnego schematu to jeszcze wyszła (najpewniej) niezamierzona komedia.. np. jak Sean dzgnął nożem Phila w.. tyłek... Albo scena właśnie z lasu: ktoś łapie Lindę za nogę (wytworzenia napięcia przez reżysera) a tu okazuję się że to jej mąż, albo ostatnie sekundy filmu i ta przemowa Seana w więzieniu "bała się miłości, niektóre uczucia nas przerastają" czy coś w tym stylu plus głupawy uśmieszek... I ta charakteryzacja Faheya w stylu a'la wampir...
komedia po prostu....

ocenił(a) film na 6
SzymonS1

Boze skad takie głupki sie biorą?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones