PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=395626}

Kamikaze - Boski Wiatr

Ore wa, kimi no tame ni koso shini ni iku
5,7 530
ocen
5,7 10 1 530
Kamikaze Boski Wiatr
powrót do forum filmu Kamikaze - Boski Wiatr

Obraz Japońskich Lotników samobójców zwanych Kamikaze to pamiętnik Kobiety, która prowadziła "bar" obok jednostki tych właśnie śmiałków, mamy tu pokazany dramat ich jak i ich rodzin, przeżycia i wyznania oraz bohaterskie ideologie. Mało tu Akcji a Film bardzo długi więc wiele osób na pewno się wynudzi a zwłaszcza jeśli będą czekać na Dramat Wojenny pełny walk batalistycznych. W całym filmie Akcji jest Może ok 20 minut biorąc pod uwagę cały film więc jeśli ktoś podchodzi do tego obrazu niech nastawi się na Dramat bez Akcji wtedy jest szansa, że dotrwa się do końca. Osobiście film ma u mnie 6 spoko lecz sam od siebie skrócił bym ten film co najmniej o 30 min lub zamienił je na przedłużenie ostatniej Akcji....:)

ocenił(a) film na 1

Chciał bym dodać że przeżyłem osobisty dramat oglądając ten film do samego końca :P
film należało by skrócić !!! (Co najmniej o 40 minut)
Natomiast scen walki przez cały film jest może z 8 minut .
To nie jest film wojenny tylko dramat nie tyle tych lotników - co dramat widza oglądającego ten gniot .

ocenił(a) film na 10
blysk_2

Może mu nie podobają się takie filmy,bo jakiś nie letnie dziecko , tak to , swoją drogą uważam ze Japonia powinna dogadać się z USA i podbić chiny :)

ocenił(a) film na 1
MrBushido

Ja tam japońców nie żałuję w czasie wojny dopuszczali się takich czynów że należało by ich tak powojnie potraktować po wojnie , a i to samo z niemcami :P

ocenił(a) film na 10
blysk_2

Ja tam do Japonii nic nie mam , tylko nie przepadam za chinami,Izrael,Litwa, jeszcze dodam , ze to co Japonia robiła z Chińczykami podczas I , II wojny to popieram , Chiny katują zwierzęta domowe , dlatego uważam ze dobrze było jak by Japonia wybiła Chińczyków .

ocenił(a) film na 1
MrBushido

Nie no ty poważnie z tymi zwierzętami ? :)

ocenił(a) film na 10
blysk_2

nie popieram to ze Chiny jadają psy . a Japonia jest Popularna jak chodzi o ich kulturę np Akido,Ninja i nie tylko jeszcze karate ;)

użytkownik usunięty
MrBushido

Jakie są twoje doświadczenia z tym, że Chinczycy katują zwierzęta domowe?... Powiem tak w każdy Azjatycki kraj ma za plecami. Oglądając różnego rodzaju filmy wojenne możemy zauważyć, że jak i Japonia tak i Chiny w czasie wojny byli bezkompromisowi... Zależy tylko z jakiego kraju produkcję akurat oglądniesz.. Najnormalniejszy z Azjatyckich krajów moim zdaniem jest South Korea

ocenił(a) film na 10

własne mi chodzi o te ze jadają psy, jak według ciebie , to dobrze ze tak robią z psami , to nie jesteś prawdziwym Polakiem . Pies zasługuje się na szacunek a nie ze taka dzieciarnia popiera Chiny .

użytkownik usunięty
MrBushido

Sam mam dwa Psy i ludzi, którzy je jedzą a nie jest to ich jedyne jedzenie bo jak by nie to to umrą z głodu to uważam za kopniętych. Ale tu nie chodzi o obyczaje tylko o Wojnę i wszystkie brutalności i skutki potyczek po między oboma krajami a te były krwawe z obu stron...

ocenił(a) film na 10

lecz się na głowę .

ocenił(a) film na 1
MrBushido

A co złego w jedzeniu psów mięso jak mięso :P
Jeszcze nie miałem możliwości skosztować kto wie może smaczne są :P , a Japońce zapewne też je wpierniczają .

Ja wolę chińczyków niż japońców :)
A w trakcie 2 wojny zdecydowanie stanąłbym po stronie chińczyków przeciwko sadystycznym japońcą .

Natomiast wracając do filmu był beznadziejny i to nie ze względu na moją anty-sympatie do japoni z tego okresu .

ocenił(a) film na 10
blysk_2

Współczuje tobie, pewne to wina twoim rodziców, ze cie nie wychowali tylko olali , bo twojej wypowiedzi zakładam ze masz zamknięty umysł , jeszcze dodam sadysto z chin ze psy nie są do tego zęby ich jadać .Japonia jest bardziej Cywilizowana od chin, nie jadają psy , w trakcje 2 wojny zdecydowałbym się stanąć po stronie Japonii niż Sadystycznym chin . taki fan jesteś chin, a nic o nich nie wiesz ,

użytkownik usunięty
MrBushido

kolego miej do siebie dystans... Oceniasz kogoś bo nie lubi tego co ty każdy ma prawo własnego zdania. Co do jedzenia zwierząt jestem przeciwny ale mięso jadam. natomiast gdyby ktoś zabronił dał bym rady na samych warzywach jechać... Ja oba kraje cenie na swój sposób jak i mam do nich dystans.

ocenił(a) film na 1
MrBushido

:)
Co ty masz z tymi psami :P
Cały czas piszesz coś o plugawych psach (co mnie dziwi)

ocenił(a) film na 8
blysk_2

Witam. Film ciekawy warty obejrzenia dla tych co interesują się walkami na Pacyfiku. Tutaj zobaczymy Oskary i Tony w akcji ale fakt fajerwerków mało. Jakoś mam wrażenie że ostatnie ich produkcje gloryfikują tamten okres Yamato, list z iwo jimy zapominając jakie straszliwe zbrodnie popełnili. Czym gorzej u nich tym bardziej popadają chyba w melancholie jacy to oni nie byli szlachetni i bohaterscy.

ocenił(a) film na 1
adaska76

listy z iwo jimy były amerykańską produkcją i chyba dlatego film znacznie lepszy , choć zgadzam się że też nic jak tylko współczuć japończyką po obejrzeniu , szkoda że oni nie mieli tego współczucia dla innych .
yamato nie oglądałem to nie wiem choć był czas że bardzo mnie ten film zainteresował teraz mi o nim przypomniałeś :P

ocenił(a) film na 7
blysk_2

Niezły jest Yamato

blysk_2

jestem w szoku ze potrafiłbyś być taki sami jak naziści nkwd i japońcy też chcesz mordować z zimną krwią? czy się odróżniać od nich?

ocenił(a) film na 7

Dobra recenzja

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones