PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=440586}

Kanibale

Frontière(s)
5,7 13 723
oceny
5,7 10 1 13723
4,0 5
ocen krytyków
Kanibale
powrót do forum filmu Kanibale

5/10

ocenił(a) film na 5

Dla mnie niezbyt udany, francuski mix pomysłów zaczerpniętych z różnych, znanych horrorów, a głównie z Teksańskiej Masakry Piłą Mechaniczną, która stała na dużo wyższym poziomie. Okrucieństwo jakie jest tu okazane jest zbędne i przesadzone, w przeciwieństwie do Martyrs, gdzie wszystko stało we właściwym porządku i miało sens. Bohaterzy są tacy, że raczej trudno ich polubić. Mamy też sporo dziwnych, niewytłumaczalnych zachowań bohaterów i głupoty w scenariuszu. Rodzina kanibali jest mało ciekawa a temat pochodzenia jej ojca jest zupełnie zbędny. Liczne zwolnienia akcji jak i muzyki kompletnie nie sprawdzają się w tym filmie. Jest kilka ciekawych, bardziej krwawych scen ale to za mało. Film za bardzo przypomina kultową Masakrę... i przejawia za mało oryginalności i świeżości. Końcówka - strasznie prosta nie ma w sobie zbyt dużego ładunku emocjonalnego. Film na raz, do zapomnienia. Moja ocena: 5/10.

ocenił(a) film na 7
Shady_Yo

Też widzę te nawiązania, ale nie jest źle. Co myślisz o Domu 1000 trupów?

ocenił(a) film na 5
Kotodzik

Jeszcze nie oglądałem. Wałkuję teraz lata 90-te :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones