PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=440586}

Kanibale

Frontière(s)
5,7 13 723
oceny
5,7 10 1 13723
4,0 5
ocen krytyków
Kanibale
powrót do forum filmu Kanibale

Każdy chyba wie co się dzieje obecnie we Francji, gdzie islamscy murzyni w coraz większym stopniu gnębią rdzennych francuzów. W jaki sposób do takiej sytuacji doszło ? Ponieważ we Francji jest bardzo silna poprawność polityczna, która zakłada że trzeba z kieszeni prawdziwych francuzów zabierać pieniądze i rozdawać je za darmo imigrantom.

Imigranci widzą że władza daje im coraz więcej oraz ignoruje wszelkie występki tej grupy, więc pozwalają sobie na coraz więcej. Mniejszość francuska we Francji (lol ...) nie jest z tego powodu zadowolona, dlatego rośnie poparcie dla partii politycznej o nazwie FRONT narodowy. Film ten jest atakiem na tą formację polityczną.

W filmie mamy grupę nazistowskich kanibali, która dopuszcza się złych rzeczy działając pod wpływem (manipulacja / zastraszenie) psychopatycznego taty, który jest wystylizowany na Hitlera.
Twórcy filmu nazwali taką grupę "Frontierami" - trzeba być idiotą żeby nie zauważyć następującej sugestii: francuski front narodowy to psychopaci, hitlerowcy, naziści i jeszcze na dodatek kanibale !

Nie zapominajmy że sugestia jest podstawową amunicją w manipulacji.

ocenił(a) film na 3
rybap

Nareszcie ktoś to rozszyfrował! Poza tym głupiutkie to to nieprzeciętnie.

ocenił(a) film na 7
rybap

Ktoś tu leków zapomniał wziąć :D. I tak, mów innym narodom jak mają żyć, fachowcu od siedmiu boleści...Poza tym - nazizm tak bardzo Ci się podoba? To zbuduj wehikuł czasu i zostań kolaborantem w 1939 :).

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 3
Kotodzik

rdzennych mieszkancow europejskich krajow znaczy się

ocenił(a) film na 7
Songo1908

O rety, licytacja liczby ofiar, w rezultacie której nazizm ma wyglądać na całkiem fajny system to nie moja bajka. Jednak zastanawia mnie zwrot "rdzenni mieszkańcy europejscy". Zdefiniujesz, proszę? Historia Europy liczy sobie ok. 800 tys. lat. Czekam na wyczerpująca odp. :)

ocenił(a) film na 3
Kotodzik

rdzenni mieszkancy europy czyli Słowianie Germanie Celtowie Wikinkowie Frankowie (Galowie) Helweci itd itp i ogolnie ludzie ktorzy mieszkaja od wielu bardzo pokolen w europie no a za takich raczej nie mozna uznac przybyszow z afryki czy tez z krajow arabskich. oczywiscie sa potomkowie niewolnikow z czasow kolonii np brytyjskiej czy francuskiej i jak oni normalnie funkcjonuja w spolecznosaiach europejskich to nic do nich nie mam ( nie jestem rasista) no ale sory jak tzw uchodzcy czyli najezdzcy robia takie akcje jak teraz to mi sie to nie podoba przyjezdzaja tu to maja byc grzeczni i normalnie pracowac i sie zachowywac jak cywilizowani ludzie ( nie sa u siebie) a jak nie to wypad z europy- jasne proste i logiczne :P.

Songo1908

a co sie stalo z rdzennymi ludami obu Ameryk, Afryki, Australii, Nowej Zelandii...To co sie dzieje w panstwach zachodnich to jest czas zaplaty za kolonie i dobrobyt. Taki chichot losu. Mi ich nie zal, po wiekach dojenia swoich kolonii maja na co zasluzyli. Ot co! Poza tym dlaczego nie czepiasz sie bialych kolonizatorow,he? Bo sa biali?

ocenił(a) film na 7
Songo1908

PS Czy w końcu którykolwiek "prawak" mógłby coś napisać poprawnie? W języku kraju, którego tak bardzo broni?

ocenił(a) film na 3
Kotodzik

no coz jednak jestes malo myslacym lewackim lemingiem ktory mnie wogole nie zrozumial co napisalem :/ a gdzie ja napisalem ze nazizm to fajny system ????? to tak samo z twojej wypowiedzi moge wysnuc opinie ze wedlug ciebie komunizm to fajny system jak bym mial taki tok rozumowania jak ty tu prezentujesz. zreszta jesi chodzi przynajmniej o Polske to 17 wrzesnia 1939 nazisci sobie podali rece z komunistami wiec to i to jest masakrycznym zlem dlas nas tak wiec nie wiem o co sie tu klocic. ki chodzilo tylko o to ze komunizm ma jeszcze wiecej ofiar niz nazizm a jakos nie jest tak bardzo pietnowany wszedzie jak nazizm a powinien byc pietnowany przynajmniej w tym samym stopniu jak nazizm jesli juz mamy nie licytowac sie na liczbe ofiar obydwu tych chorych systemow. Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 3
Kotodzik

mi chodzilo znaczy sie. pisze poprawnie a literowki moga sie zdarzyc zawsze i kazdemu :P

rybap

No i teraz masz ten swój front narodowy i Le Pen. Dziwne że im bardziej jarmarczny narodowy populizm, tym bliżej putina

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones