PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=726490}

Kapitan Marvel

Captain Marvel
6,7 108 815
ocen
6,7 10 1 108815
6,4 39
ocen krytyków
Kapitan Marvel
powrót do forum filmu Kapitan Marvel


Na świeżo po projekcji. Słabo, nierówno. Nadal nie rozumiem fenomenu Pani Larson. Zrobienie z Nicka Fury takiego klauna też uważam za pomyłkę.
Moim zdaniem gorzej niż "Czarna Pantera".

ocenił(a) film na 8
floorkaf

Brie Larson pasuje jako Kapitan marvel i już. A Fury wlasnie fajnie ze za młodu jest pokazany jako taki luzak.

ocenił(a) film na 2
Himiteshu

Może i pasuje, ale film jest po prostu nudny. Luzak i błazen to nie są synonimy

Himiteshu

Nie wiem ile Fury ma lat, ale Samuel Lee Jackson w 1995 roku miał 47. Faktycznie "za młodu".

ocenił(a) film na 8
Leszy2

Przecież zazwyczaj postacie komiksowe się nie starzeją, magia komiksu

ocenił(a) film na 6
Leszy2

W filmie ma 45 lat. Pokazana jest jego legitymacja gdzie jest rocznik '50.

użytkownik usunięty
floorkaf

Fakt, pantera to przy tym małe arcydzieło wręcz

ocenił(a) film na 8

Jak dla mnie ten film przebija Pantere pod każdym względem

ocenił(a) film na 2
Kenyr32

głupoty chyba

ocenił(a) film na 9
genki_dama

widac fanatyk Dragon balla otóz zadna z postaci z DB nie pokonala by nikogo z top z Marvela :D

floorkaf

Zaprzestałem oglądać filmy z "Marvela" po "Avengers - Infinity War". Te filmy przypominają już bardziej operę mydlaną niż cokolwiek innego.

Radiw84

Ja chyba przestanę teraz, po CM

ocenił(a) film na 1
Radiw84

Ja oglądnałem Iron Mana 1,2,3, Spidermany z tym emo typem (2 części), Spidermana z tym młodym (1) i oglądając IM3 zczaiłem, że coś pominąłem i w necie znalazłem info, że najpierw pasuje obejrzeć Avengers (to 1). No to znienawidziłem uniwersum na wskroś, takiego gowna z pompatycznym i głupim życiowym komentarzem nie widziałem. Na szczęście przemogłem się i zacząłem serię od nowa i Kapitan Ameryka bardzo pozytywnie mnie zaskoczył, natomiast ten crap odsuwa mnie znowu od uniwersum. Nie wiem czy się śmiać czy płakać gdy czytam komentarze, że Black Panther jest jeszcze gorsze :(

ocenił(a) film na 9
Niekryt

Dla mnie Czarna pantera to najgorszy film z wszystkich od Marvela.
Jedyny film Marvela który oceniłem tak nisko, bo reszta graniczy 7-10.
Nie wiem co w tym złego w ,,skakaniu" z różnych czasów filmach ma stawiać problem.

ocenił(a) film na 7
floorkaf

Zdecydowanie lepszy od Czarnej pantery i kapitana 1...

ocenił(a) film na 5
floorkaf

Podobnie uważam. Film jest jednym ze słabszych tytułów w universum, nakręcony bez większego pomysłu, sprawiający momentami wrażenie zrobionego na siłę. Jedynym interesującym zabiegiem, jest zrezygnowanie ze standardowego zabiegu wprowadzenia nowej postaci, poprzez pokazanie w jaki sposób zyskuje swoje moce. Jakby nie zaburzenie chronologii widz zupełnie mógłby się nudzić, gdyż główna oś fabularna jest nudna, nie ma realnego, ciekawego przeciwnika, nie ma większego dynamizmu, a sceny akcji również niewiele się różnią do "komiksowego" standardu. Ponadto postać Cpt w finale jest już tak potężna, że w zasadzie ciężko znaleźć dla niej konkurencję;) Larson lubię, jako aktorkę i uważam, że ta rola jest zbyt płaska, jak na jej poziom. Jackson z większym luzem podszedł tym razem do swojej postaci, ale też wpadł w manierę, która znamy z jego wielu innych ról. Reszta jest zupełnie bezbarwna, zarówno aktorsko, jak i scenariuszowo.

ocenił(a) film na 4
floorkaf

A jak dla mnie to jeden i ten sam nędzny poziom z zaznaczeniem że Pantera jeszcze słabsza.....

ocenił(a) film na 5
slobi

Jak dla mnie pantera jednak trochę lepsza (dość oryginalnie wykreowany świat, przynajmniej jakiś antagonista, spójny, itp.), ale fakt oba filmy to rozczarowanie.

ocenił(a) film na 3
floorkaf

Zgadzam się w 100 %. Bree Larsson niestety nie ma nic do zaoferowania, jest mdła do bólu. Nie tylko w tym filmie, ale i w każdym innym. Miałam nadzieję, że chociaż jako Capitan Marvel okaże się warta trochę uwagi, ale tą rolą utwierdziła mnie w przekonaniu, że szkoda marnować czasu na filmy z jej udziałem. Myślę, że ta produkcja stoi na pidestale na równi z Panterą - totalna lipa.

ocenił(a) film na 9
Daria_1896

Na piedestale - no, nie przesadzajmy!

ocenił(a) film na 2
floorkaf

tia, rozrywka najniższej kategorii :(

floorkaf

Jest tak, że ten film, szczególnie przy ostatnich Avengersach, jest najlepszym od Marvela. Więc to udany film, tak jak też pierwsze Avengers, potem było gorzej i gorzej, a tu jest ciekawie wreszcie, a Czarna Pantera także jest dobra. Ciężko się czyta te niektóre wpisy, tak samo, jak się ogląda niektóre wymuszone filmy, i te narzekania ludzi..

ocenił(a) film na 7
floorkaf

Już z tym klaunem bym nie przesadzał, dali mu trochę bardziej komediową rolę ale miał kilka momentów takich jak zdjęcie odcisku palca od ochroniarza czy zrozumienie, że jego szef jest Skrullem. Więc aż takim klaunem Fury nie był. A to, że lubił zwierzaki wcale nie konfliktuje z jego przyszłym wcieleniem które znamy z Avengers. No ale jak ktoś pisze "gorzej niż Czarna Pantera" która dała nam w końcu antagonistę z realnym i dobrym motywem (bo co jak co ale MCU ma mało konkretnych villainów) to nie ma co się wdawać w dalszą dyskusję.

ocenił(a) film na 9
floorkaf

dawno nie widziales tak gowno znajacego sie na filmach czleka jak sie nie znasz to sie nie wypowiadaj chlopcze

ocenił(a) film na 10
floorkaf

Kapitan Mar-vell wymiata z całą swoją fabułąv wszystkie pozostałe filmy z tej serii.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones