PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=672274}
6,7 59 122
oceny
6,7 10 1 59122
4,9 12
ocen krytyków
Karbala
powrót do forum filmu Karbala

Na plus

ocenił(a) film na 8

Film bardzo dobry, choć "czegoś" mi w nim brakowało. Twórcom udało się utrzymać atmosferę trzymającą widza w napięciu. Nie obyło się bez kilku scen to których można się przyczepić, jak na przykład uczestniczenie dwóch dowódców żołnierzy o najwyższym stopniu w jednej ryzykownej akcji (Ci co oglądali wiedzą jakiej), na 40 Bułgarów w filmie widać było dwóch może trzech .. ;). Było też kilka przesadnych scen, ale umówmy się..- w porównaniu do amerykańskich filmów wojennych do "Karbalii" ciężko się przyczepić do "przesadyzmu" ;) Mnie się film podobał i kiedyś na pewno obejrzę go drugi raz :).

ocenił(a) film na 5
kfila

Też mi trochę zabrakło tych Bułgarów. Wiadomo, że to film dla polskiej publiczności i o Polakach, ale jakieś proporcje można by zachować, przydałaby się choćby jedna scena z kimś oprócz bułgarskiego dowódcy. My nie lubimy jak nas marginalizują, a sami robimy to samo. Wygląda to tak, jakby przez oszczędność zatrudnili tylko jednego bułgarskiego aktora, choć w obsadzie widzę niby dwóch, ale ten drugi jakoś mi przeleciał niezauważony.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones