PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=672274}
6,7 59 124
oceny
6,7 10 1 59124
4,9 12
ocen krytyków
Karbala
powrót do forum filmu Karbala

Rewelacyjne zdjęcia. Akcja trzymająca w napięciu. Rewelacyjna gra aktorów. FX na poziomie światowym. Świetnie skonstruowany scenariusz. No i...i...i... Fantastyczny finisz... bo zazwyczaj zakończenie w Polskim filmie rozwala całość... Według mnie film jest od A do Z... pełna petarda !!! Od POTOPU i obrony Częstochowy... sceny wojenne numer jeden!!!

Rozprawki na temat tego filmu w kontekście dzisiejszych problemów imigracyjnoempatycznych... są według mnie, nie na miejscu na tym portalu...

ocenił(a) film na 4
barton79

Zastanawia mnie gdzie tu był świetnie skonstruowany scenariusz? Ja osobiście nie zauważyłem żadnego scenariusza, a co dopiero świetnego. Ten film nie opowiada historii, tylko jest serią scen. Coś w stylu scenek rekonstrukcyjnych w kiepskich programach dokumentalnych. Dodajmy do tego brak wyrazistych postaci i mamy kłopot. O stronie technicznej nawet nie będę wspominał. :)

ocenił(a) film na 3
barton79

To gra aktorska w "m jak milosc" wg Twoich kryteriow musi zaslugiwac na Oskara. Tutaj od pierwszej sceny w helikopterze bije taka sztucznosc ze az powala. Swoja droga w wojsku na misji mozna bylo miec takie bujne fryzury? O scenariuszu lepiej nie wspominac bo to katastrofa. Gorzej wypada jeszcze montaz a za dzwiek nalezalby sie od razu szafot.

ocenił(a) film na 5
barton79

Ale powiedz z rekana sercu - nie zapłacili mi za ten komentarz :)

ocenił(a) film na 9
jawinge

Z ręką na sercu, film mi się podobał.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones