film

Kariera frajera

The Waterboy
1998
1h 30m
6,1 10 513
ocen
6,1 10 1 10513
Bohaterem filmu jest Bobby Boucher, trzydziestoletni mężczyzna, który nie potrafi wyrwać się spod skrzydeł matki. Bobby nie potrafi się odnaleźć w otaczajacym go świecie,... więcej

Ten film nie ma jeszcze zarysu fabuły.
Kariera frajera zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

premiera

Złoty Popcorn
Film zdobył nagrodę Złoty Popcorn, inną nagrodę oraz 6 nominacji
Sprawdź wszystkie nagrody

Bohaterem filmu jest Bobby Boucher, trzydziestoletni mężczyzna, który nie potrafi wyrwać się spod skrzydeł matki. Bobby nie potrafi się odnaleźć w otaczajacym go świecie, jest niesamodzielny, a jedyną rzeczą, którą potrafi robić jest rozdawanie piłkarzom wody. Przez swoją nieudolność staje się pośmiewiskiem całej drużyny futbolowej.Bohaterem filmu jest Bobby Boucher, trzydziestoletni mężczyzna, który nie potrafi wyrwać się spod skrzydeł matki. Bobby nie potrafi się odnaleźć w otaczajacym go świecie, jest niesamodzielny, a jedyną rzeczą, którą potrafi robić jest rozdawanie piłkarzom wody. Przez swoją nieudolność staje się pośmiewiskiem całej drużyny futbolowej. Pewnego razu trener Klein dostrzega w Bobbym wielki talent piłkarski. Postanawia zaciągnąć go do swojej drużyny. Bobby podpisuje więc kontrakt z drużyną Psy Bagienne". Ale jest pewien kłopot - jego matka nienawidzi futbolu. Trenuje więc, ale nie informuje o tym matki. Poznaje też dziewczynę. Bobby staje się poprzez swoją świetną grę ulubieńcem publiczności. Jednak wszystko zaczyna się kompilkować. Okazuje się, że Bobby nie skończył szkoły i nie może grać w drużynie, jego matka też dowiedziałą się okłamstwie i zaczęła udawać chorobę. A tymczasemjego druużynę czeka bardzo ważny mecz ...

boxoffice
$185 991 646 na świecie
$161 491 646 w USA
$24 500 000 poza USA
budżet
$23 000 000
studio
Touchstone Pictures (przedstawia) / Robert Simonds Productions / Waterboy Productions
tytuł oryg.
The Waterboy
inne tytuły
Kiedy Bobby znajduje Vicky przy kosiarce widać mężczyznę w żółtej koszuli pojawiającego się kilka razy w tle rozgrywającej się właśnie sceny.
W jednym z meczy Bobby wykonuje rzut piłką. Jednak w sposób w jaki trzymał wtedy rękę uniemożliwiłby mu rzut po którym piłka dostałaby takiej rotacji jak to było pokazane na filmie.
W kaskach zawodników odbijają się członkowie ekipy filmowej.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Bardzo Dobry

ocenił(a) film na 8

Komedia jak dla mnie świetna. Dużo niezłych gagów. Brawo TV Puls oby więcej takich świetnych komedii we czwartki. 8/10.

Średniak

ocenił(a) film na 5

Kathy Bates i Fairuza Balk ratują film. Gra aktorska Sandlera jest żałosna (w sumie jak wszystkie przez niego zagrane). Niski poziom humoru, a także słaby scenariusz. 5/10 (naciągane z 4.6)

Filmy z Sandlerem niby ujdą część nawet lubię ale ten znacznie poniżej średniej!
I jeszcze Kate Bates która uwielbiam - filmy z jej udziałem z reguły również bardzo udane a tu... Nie wiem co Ona robi w tym filmie.
Kilka scen mimo wszystko śmieszne ale w żaden sposób nie ratują tego filmu.

.

8/10

ocenił(a) film na 8

Bardzo dobra komedia no i Sandler przyzwoicie zagrał.