PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=500345}
6,4 582
oceny
6,4 10 1 582
7,3 6
ocen krytyków
Katalin Varga
powrót do forum filmu Katalin Varga

Poza pięknom sceneriom nic więcej nie ukazuje-a końcuwka to mnie rozpierd...i.ła ,po prostu się skończył normalnie żenada

ocenił(a) film na 7
SAJMON23_2

Prozę się nie sugerować tym postem. Autor sądząc po pisowni jest dyslektykiem, albo coś innego na "D".
Do mnie scena na łódce przemawia prawie tak samo jak zwiewna Bellucci gwałcona analnie w przejściu podziemnym.

ocenił(a) film na 4
duit1

Ja też "dyslekcję" "rozpoznaję" po niemożności wyrażenia emocji bez używania "rozpierd.." i frazy "normalnie żenada".

ocenił(a) film na 3
Treh

A dysortografię po czym poznajesz?

SAJMON23_2

ani myślę sugerować się "pięknom sceneriom" i "końcuwką", autor postu mógł równie dobrze napisać na końcu "żal", nie ma to jak umiejętność oceny filmu:)
"po prostu się skończył normalnie żenada" a jak miał się skończyć, żeby było nienormalnie?:D miał wyjść ksiądz w sutannie i zatańczyć breakdance w asyście fajerwerków?:D

pauli05

Nie odczytałeś tego właściwie: miał się NIE KOŃCZYĆ. Jak się skończył, to żenada :) Polecam autorowi postu film Andy'ego Warhola „Sen”. Nie kończy się przez 6 godzin :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones