PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34773}
7,8 172 067
ocen
7,8 10 1 172067
6,9 28
ocen krytyków
Katedra
powrót do forum filmu Katedra

Nie wiem co mam o tym sądzić. (...) Wszyscy zachwalają jakie to niby "dzieło" kinematografii, a ja niestety nie widzę prawie żadnego sensu. ON zginął bo co? Wyszedł na zewnątrz katedry? A może dlatego że oświecenie na niego spłynęło? (...) Niestety, spodziewałam się czegoś bardziej wartościowego, bo przywiązanie do religii to nie za dobra interpretacja. A jeżeli nawet, to każdy to wie, wiedział i będzie wiedział jakie znaczenie dla wyznawców ma Bóg. Muszę przyznać że jedyną dobrą stroną filmu była sama animacja, od połowy. Fajne efekty.

ocenił(a) film na 2
Jimmy_Eat_World

Mam podobne odczucia. W ciekawostkach wyczytałem, że początkowo scenariusz składał się z jednego zdania: Wchodzi facet do katedry i zmienia się w jeden z filarów. Moim zdaniem nie ma w tym większego sensu. Krótkometrażówka bardzo przeciętna, choc jak na Polskę... mogło byc gorzej. Dziś to już chyba amatorszczyzna, a kiedyś facet kręcił to trzy lata. ?_?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones