PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34773}
7,8 172 067
ocen
7,8 10 1 172067
6,9 28
ocen krytyków
Katedra
powrót do forum filmu Katedra

... i to jeszcze z napisami końcowymi, a ja tak się wynudziłem, że z każdą sekundą odliczałem czas do zakończenia tego "dzieła". Jak dla mnie ocena na FW jest przesadą... jedyne to muzyka świetnie oddająca klimat i animacja ok, ale nie powalająca z nóg... doszukiwania przesłania i symboliki, nikomu nie bronię, bo to na tym polega... sam doszukałem się przesłania, ale nie było one szczególne i nie przykładałbym do niego większej wagi.... ocenić w skali 1/10 trudno... na razie się wstrzymam, ale max 4.

luki22_filmweb

Nudziłeś się na 6 minutowym filmie? Szacun!

użytkownik usunięty
bisban

ja również się nudziłem

Eee,no bo żeby się nie nudzić na filmie, to film musi zawierać : dostawanie po ryju,strzelanie,uprawianie seksu i się ściganie?

bisban

to gówno rośnie w siłe już jest na 58 miejscu i wyprzedza wiele świetnych filmów, w które trzeba było włożyć DUŻO więcej pracy i pieniędzy. A wiecie czemu? proste, bo jest krótkie i ocenianie patrzac w ten sposób nie jest miarodajne tak samo jakby ktoś oceniał piosenki - a one na pewno miały by średnie powyżej 9

użytkownik usunięty
bisban

żeby się nie nudzić to film musi zawierać ciekawy scenariusz - taka jest moja wizja...trochę inna od twojej

ocenił(a) film na 6
luki22_filmweb

Taki sobie filmik powiem :)

ocenił(a) film na 1
Disturb__

Bardziej teledysk, dziwi mnie nawet nazywanie tego filmem ...

ocenił(a) film na 3
luki22_filmweb

Jedyne co w tym filmie zwróciło moją uwagę to muzyka. MI osobiście tego rodzaju filmy, nie przypadają do gustu. Doszukiwanie się w filmie na siłę jakiegoś przesłania (trochę tak jak w tym) nie ma sensu. Gdy film jest naprawdę dobry, to jakiś obraz, myśl, przesłanie tworzy się samo, nie trzeba się męczyć. Takie jest moje zdanie, być może się mylę.

użytkownik usunięty
marco9_4

zgadza się 1/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones