PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34773}
7,8 172 067
ocen
7,8 10 1 172067
6,9 28
ocen krytyków
Katedra
powrót do forum filmu Katedra

To żaden geniusz :p chyba, że przeciętności idealnej.
Maniera i miałkość treści, panie, coby to jontek spod piątek mógł się poczuć inteligentnym,
że artystyczne kino ogląda i rozumie, śmiech na sali.
Tyle w temacie.

ocenił(a) film na 5
kosobi

Właśnie przed "sztuką" tego pokroju przestrzega Banksy w "Exit through the gift shop", tak na marginesie.

ocenił(a) film na 9
kosobi

Czyli właściwie najlepiej zrobić coś, czego nie rozumie nikt, wtedy jest się geniuszem? Jak dla mnie, to nie bardzo.
Film zaskakujący nie jest, szczerze mówiąc. Już kiedy facet stawia pierwsze kroki w Katedrze, wiedziałam, jak skończy. Mimo to, film mi się podobał. Dałam dziewięć - nieco na wyrost, ale to dlatego, że osobiście naprawdę lubię podobny klimat w filmach. No i najbardziej zachwyciła mnie mówiąc szczerze grafika.

Apeluję tylko do autora tematu, żeby nie osądzał tak łatwo innych. Są gusta i gusta, a "Katedra" nie jest przykładem filmu, który jest przeznaczony dla idiotów. Właściwie, to tylko pokazówka. Ładny przerost formy nad treścią - nie zmusza do refleksji, nie każe myśleć nad życiem.. Ale jest ładne, cieszy oko. Dla mnie to naprawdę wystarczy.

ocenił(a) film na 10
kosobi

"Geniusz, który dostrzega masa To żaden geniusz :p " - wg. ciebie geniuszem jest ten kto ma talent i go nie ujawnia? taka osoba jest raczej idiotą.
Czy istotą geniuszu samym w sobie nie jest uznanie go przez większość ludzi takowym?

ocenił(a) film na 4
XxXxxEVeRaxxXxX

Zaprawdę powiadam ci iw wżdy twój jeżyk prostackim nie jest aczkolwiek to górnolotnych także nie należy jednak muszę ci rzec,że ten ów kmieć nie stworzył arcydzieła ino animację na poziomie na jakim był Disney 150 lat temu

ocenił(a) film na 10
katedra

Stwórz lepszą, to pogadamy ;]

ocenił(a) film na 4
XxXxxEVeRaxxXxX

Jakoś nie czuję tej magii, którą Wy czujecie... Ja oceniam na 4, dla mnie nic specjalnego

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones