PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34773}
7,8 172 067
ocen
7,8 10 1 172067
6,9 28
ocen krytyków
Katedra
powrót do forum filmu Katedra

Słabe

ocenił(a) film na 2

To było robione trzy lata? Ha.
Większe wrażenie zrobiło na mnie intro do gry Wiedźmin, tego samego reżysera.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 10
KapitanOrzech

To narysuj ręcznie coś podobnego potem sklej to komputerowo, dodaj animacje i dzwięk i zrób z tego film o takiej długości i zobaczymy ile Ci zajmie ;]

ocenił(a) film na 9
zodi94

Na głowe upadliście. Intro do Wiedźmina było lepsze... Człowieku ogarnij się! Wiedźmin został wydany w 2007 a ta animacja w 2002!
Na początku XXI widać OGROMNY skok technologiczny!

KapitanOrzech

KapitanOrzech od kiedy część internautów stwierdziło, że twoje oceny i wypowiedzi, są gó*no warte to nie udostępniasz swoich głosów.

Krzych0_

Nazywają ten film gównem, ukazujesz swoją niewiedzę. Żeby docenić - trzeba zrozumieć, a to z kolei wiąże się z myśleniem, co w twoim przypadku prawdopodobnie jest trudne.

ocenił(a) film na 10
ghost_cinema

obrazanie tu nic nie da.
Filmik jest mistrzowski, Baginski jest na prawde wybitnym grafikiem,artysta i architektem , tymbardziej ,ze trzeba pamietac ,ze je filmiki sa robione bardziej na zasadzie tworzenia dla pasji, dodatkowo. Przeciez caly czas pracuje w plastige image wiec tymbardziej tlumaczy to fakt,ze powstanie tego filmiku trwalo az tak dlugo.

nikki-tikki

To nie jest obraza, to jest "zobrazowanie" ich niewiedzy.

ocenił(a) film na 10
Krzych0_

Krzycho, ciesze sie bardzo ,ze zachwyciles sie grafika w wiedzminie, rzeczywiscie jest dobra, ale co tu sie dziwic skoro jest robiona 5 lat pozniej i to przez grupe grafikow, w sytuacji gdzie Baginski robil swoja aimacje sam.
Po za tym ja jako przyszly (byc moze) architekt jestem wstrzasnieta tym obrazem, zdaje sobie sprawe ze stopnia trudnosci przy "budowaniu" takiego budynku , tymbardziej do animacji jest to stokroc trudniejsze.
Trzeba przyznac ,ze facet ma niesamowity leb i reke.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones