PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=761579}

Kickboxer: Odwet

Kickboxer Retaliation
4,7 2 396
ocen
4,7 10 1 2396
Kickboxer: Odwet
powrót do forum filmu Kickboxer: Odwet

Porażka

ocenił(a) film na 3

Niestety Kickboxer Retaliation to dno. Człowiek oglądając film czuje się jak wojownik, walcząc z każdą minutą tej kiepskiej ekranizacji aby nie przestać oglądać i wytrwać do końca filmu. Fabuła filmu porażka sceny walk też niestety nic specjalnego, po pewnym czasie staje się to męczące. Takimi produkcjami zabija i zniechęca się fanów danego klimatu. Starych produkcji nic nie pobije, tam był klimat atmosfera, było to coś że człowiek nie mógł oderwać się od seansu który trzymał go cały czas w napięciu. Szkoda że w tych czasach nie potrafią nakręcić czegoś równie dobrego......

Daro00721

Fakt, ten film to kiła straszna, ale jest kilka dobrych filmów kopanych z ostantnich kilku lat, np. "undisputed", "blood and bone" czy pierwszy "never back down"

ocenił(a) film na 3
Leon2086

Zgadzam się w 100% najlepsze sceny walk oraz film sztuk walki ostatnich lat to zdecydowanie wedle mnie undisputed począwszy od drugiej części ;)

Daro00721

Gdzie UNDISPUTED pod względem choreografii walk do TOM YUM GOONG, ONG-BAK, IP MAN, RAID, czy mało znanemu CHOCOLATE(2008)...

ocenił(a) film na 3
pawelk1504

Zgadzam również wymieniłeś bardzo dobre filmy, ale nie do końca doczytałeś moja odpowiedz gdyż zostało napisane "film sztuk walki ostatnich lat" ;)

Daro00721

Dobrze doczytałem - czyż fabuła w wymienionych przeze mnie tytułach(np. w CHOCOLATE to widać ewidentnie) nie jest tylko tłem dla choreografii walk???
Przecież stare filmy, jak LWIE SERCE, WEJŚCIE SMOKA czy "stary" KICKBOXER też niby mają jakąś fabułę, a w gruncie rzeczy jest ona sprawą drugorzędną.
A chyba do filmów z gatunku sztuki walki/karate je zaliczymy.
Przecież np. w serii o BOURNE też mamy jakieś walki, ale takich filmów nie biorę pod uwagę...

ocenił(a) film na 1
pawelk1504

Gościu, DZIĘKUJĘ CI pięknie za polecenie Chocolate. Dekada minęła a ja dopiero dzięki Twojemu komentarzowi trafiłem na ten zajebisty film ;) Jest rewelacyjny. Po tym jak obejrzałem sposób w jaki powstawała produkcja to normalnie kopara w dół. Szacun dla nich za przygotowanie, realistykę walk, poświecenie, zaangażowanie, nabyte blizny ;)

JustynOryg

A proszę uprzejmie, a jak nie widziałeś to z mniej znanych warto rzucić okiem na WUSHU(2008) i na jak ja go nazwałem prequel serii Ip Man - GONG FU YONG CHUN(2010) - do obu na pewno są nasze napisy...

ocenił(a) film na 1
pawelk1504

Serdeczne dzięki :) Pierwszy tytuł kojarzę, kiedyś mnie wynudził (mimo to podejdę do niego drugi raz) ale drugi wygląda bardzo konkretnie, obejrzę w pierwszym wolnym terminie :))

ocenił(a) film na 5
JustynOryg

Mogę ci polecić z tą aktorką film Du Suay Doo (Raging Phoenix) ,który też bardzo mi się podobał pod względem choreografi walk.

ocenił(a) film na 1
Daro00721

A skąd znasz treść filmu?

ocenił(a) film na 10
ravczaj75

http://filmy.to/film/Kickboxer_Retaliation-2017,212258 oglądałem kawałki filmu na Youtube i wcale ten film to nie porazka, bardzo fajny, dzisiaj oglądnie

ocenił(a) film na 4
Daro00721

Faktycznie. Początek filmu już był bardzo słaby, ale jego zakończenie to istna tragedia. Moussi zmartwychwstawał co kilka minut.

malysz369

Film nie umywa się do pierwowzoru.A szkoda.Walki takie sobie, a początkowa scena w pociągu nudna i mało przekonywująca.Van Dame dobry jak zawsze.

ocenił(a) film na 3
Daro00721

Węka jaką producent zarzucił na widza to Tyson, który na tle zawodowych aktorów wypadł jak zawodowiec, co więcej widz wie, że kiedy Mike się rusza i zadaje ciosy to nie jest to układ taneczny, który mu zaproponowali, ale który on przerobił setki razy w realnej walce i na treningach, to taki widz, czeka na więcej. A tu to więcej okazało sie migawką z tajskiego więzienią, gdzie on sobie siedzi i ogląda transmisję w tv...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones