PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=517114}

Kieł

Kynodontas
7,1 44 842
oceny
7,1 10 1 44842
7,5 31
ocen krytyków
Kieł
powrót do forum filmu Kieł

SZOKUJĄCY

ocenił(a) film na 6

....Myślę, że była jakaś przyczyna takiego zachowania rodziców. Coś musiało się stać, że aż tak bardzo popadli w obłęd i paraoję. Być może faktycznie kiedyś , kiedyś stracili dziecko za "ogrodzeniem","na zewnątrz" i to było przyczyną takiego chorego odizolowania dzieci od świata . Bardzo zszokowała mnie scena , gdy ojciec zrywa naklejki z wody mineralnej. Tych szokujących scen było multum. Końcową scenę też zrozumiałam, ale nie będę spojlerować :) ...
Film był dziwny, to muszę przyznać, ale jestem niemal pewna , ze bardzo sensowny. Polecam do obejrzenia na spokojnie, w skupieniu.

Izviestia

mnie zastanawia, dlaczego dziewczyna która przychodziła z zewnątrz, po tym jak została uderzona przez Ojca nie zgłosiła sprawy na policję. widziała co działo się w tym domu i z jej strony było brak reakcji.( chyba że przegapiłam jakąś scenę tłumaczącą jej zachowanie)

ocenił(a) film na 6
Kathia_3

zapewne z nią też było coś nie tak...pewnie też była nienormalnie wychowywana ...

ocenił(a) film na 8
Kathia_3

Przede wszystkim wtedy wyszłoby na jaw w jakim celu odwiedzała ten dom, więc ojciec rodziny miałby na nią "haka". Poza tym trudno byłoby jej zlokalizować tę rodzinę, bo była tam wożona zawsze z zawiązanymi oczami. Nie wiemy też, na ile dokładnie orientowała się w tym, co dzieje się w tym domu, no i nikt nigdy nie prosił ją o pomoc, z jej punktu widzenia "dzieci" wyglądały może i na dziwne, ale na pewno nie na nieszczęśliwe czy dręczone przez rodziców. Po prostu nie znały innego życia i takie wydawało im się naturalne.

misery76

"Poza tym trudno byłoby jej zlokalizować tę rodzinę, bo była tam wożona zawsze z zawiązanymi oczami." Błagam, kobietq pracowała w zakładzie ojca.

ocenił(a) film na 8
iwonka_sl

Odpisujesz po 8 latach, więc trudno mi się do tego odnieść, bo już nie pamiętam szczegółów. Najwyraźniej umknął mi wątek, gdzie dziewczyna pracowała, może nie zwróciłam na to w ogóle uwagi, nie pamiętam już po takim czasie.

ocenił(a) film na 8
Izviestia

Myślę,że dziewczyna miała świadomość,że to, co dzieje się w domu, nie jest normalne, jednak nie wiedziała,że jest to aż tak złe (?). Film niezwykły, dojmujący i szokujący- jak dla mnie coś wspanialego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones