PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=93259}

Kiedy nadejdzie wrzesień

Come September
7,5 1 151
ocen
7,5 10 1 1151
Kiedy nadejdzie wrzesień
powrót do forum filmu Kiedy nadejdzie wrzesień

Znakomita gra aktorska, świetne gagi, przyjemny, lekki klimat oraz sporo prawdy o relacjach damsko-męskich. No i te dialogi: "Czy wie pan, co to jest leming? - Nie. - To zwierzę, które niszczy samo siebie."

ocenił(a) film na 10
Hilton

Zgadzam się w 100%. Kiedyś komedie romantyczne miały niepowtarzalny, subtelny klimat, podkreślany przez świetne potyczki słowne, muzykę i charakterystyczny humor. Teraz, kiedy ogląda się współczesne filmy widz obrywa dwuznacznością prosto w twarz. Oczywiście nie we wszystkich tak jest, ale do atmosfery sprzed pięćdziesięciu lat raczej nie wrócimy.

Bobby Darin zachwycił mnie w tym filmie wykonaniem piosenki "Multiplication" :)

ocenił(a) film na 8
Hilton

To prawda, sentencje nie glupie np. lepiej sie meczyć z mężem kochanym, niż niekochanym. No i okazuje sie, ze film wyprzedza epoke i juz wtedy wyjawia:leming to zwierze, ktore sie samounicestwia

marlett_1

Ha, ha, ale to samounicestwianie dotyczy tylko lemingów na terenie Polski. Lemingi unicestwiają się tu biorąc udział w wyborach... Ciągle im nie wychodzi.

ocenił(a) film na 8
Hilton

Meh, co robić. Dobrze wiemy jakie "kino" rządzi dzisiaj w Hollywood. Uwielbiam filmy z lat 60, są niesamowite. Klimat, aktorzy, muzyka,prawdziwa magia.

Wexa

Film perełka. Widziałam go chyba od dzieciństwa już może i 20 razy. Cieszy mnie, że telewizja nie zapomina o taki kinie i dziś młodzi mogą go obejrzeć przypadkowo błądząc po kanałach. A Hudson w tym filmie jest jak kumulacja kobiecych marzeń.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones