PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=713919}
5,9 92
oceny
5,9 10 1 92

Killer Legends
powrót do forum filmu Killer Legends

ale raczej szkoda na niego czasu. 5/10

yvegay

Szkoda czasu, powiadasz? A trailer całkiem zachęcający. Jeśli ktoś skrobnie napisy, to obejrzę ;-)

spokowap

Obejrzałem ze względu na tematykę, ale wg mnie film miał niewiele do zaoferowania. Niezbyt interesujące komentarze narratora i ekspertów (poza kilkoma wyjątkami), trochę za dużo silenia się na pobudzanie zainteresowania widza przez ciągłe powtarzanie "a teraz zobaczycie zobaczycie najstraszniejsze...", za dużo też zdroworozsądkowej (w złym tego słowa znaczeniu) psychologii. Nie podobało mi się też jak w jednym przypadku filmowcy kwestionują wyrok sądu w jakiejś sprawie i niemalże wydają własny w oparciu o dość powierzchowne spostrzeżenia, itp. Obejrzeć można, ale film raczej nie wybija się ponad taką telewizyjną przeciętność. Jeśli chodzi o napisy to boję się, że na polskie można się nie doczekać, ale angielskie są już dostępne.

ocenił(a) film na 8
yvegay

A ja się nie zgodzę. Film całkiem interesujący - ma do zaoferowania coś więcej, niż garść banałów i oczywistości (odwołuje się do konkretnych wydarzeń, będących genezą legendy, prezentuje archiwalne zdjęcia). Zwłaszcza że tematyka wciąż mało wyeksploatowana i - przynajmniej dla polskiego widza - dość egzotyczna.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones