PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=495101}
5,5 2 284
oceny
5,5 10 1 2284
Killing Machine
powrót do forum filmu Killing Machine

TRZY GROSZE

ocenił(a) film na 4

Muszę wtrącić swoje trzy grosze, bo moim zdaniem ocena za wysoka i choć Dolph Lundgren daje radę to nikt nie raczył wspomnieć, że to jest kino kategorii B i tak zostanie - więc słaba gra aktorska, słaby scenariusz i zero muzyki - z sentymentu na Lundgrena miałem dać 5/10 ale nie dam bo po prostu ten film na to nie zasługuje. Banalna historia o tym jak główny bohater chce skończyć z mordowaniem, wrócić do rodziny i żyć jakby nigdy nic po 40 latach bycia zabójcą na zleceniach mafii i KGB itd. ble ble - było to już w stu filmach więc 4/10 i niech tak zostanie...

Sowa_8

Komentarz wyglada na szczery, wiec mimo dobrych checi nie ogladne tego... I niech tak zostanie.
pozdrawiam

ocenił(a) film na 5
tomie_2

a mi się film tam nawet podobał. Jedynie szkoda, że Dolph już nie kopie. Podobnie jest z Van Dammem. Ich filmy to sensacyjniaki gdzie brak scen walk.

zulombo

Rzeczywiście też to zauważyłem, jednak w Uniwersalnym Żołnierzu Regeneracji walka
VAN DAMME VS LUNDGREN
była w miare dobra...

ocenił(a) film na 4
cyborg.vandamme

No pamiętajcie, że Lundgren ma 53 lata a Van Damme 50, kolejny mój bohater z młodych lat Steven Seagal ma 59, Patrick Swayze (58) nie żyje :(. Naprawdę wychowałem się na filmach z tymi i jeszcze innymi "Niezniszczalnymi" ale musimy wziąć poprawkę na czas, który pędzi nieubłaganie... niestety. Ale zdaję sobie sprawę, że raczej też nie będę w stanie podnieść nogi nad głowę w wieku 60 lat jak w ogóle dożyję. A szpagatów Van Damma to nie robiłem nawet jak miałem 15 lat <lol>. Także starość nie radość !!!

Sowa_8

sowa ateraz to pewnie masz 18 lat::) napewno niewiecej.Jak widac niemasz zielonego pojecia co piszesz.A co do filmu zacheciły mnieposty wiec napewno zobacze

tomie_2

EEee... Stary pisz obejrzę. Może ta forma jest poprawna w Krakowie , ale dla reszty Polaków brzmi jak dźwięk skrobania paznokciem po tablicy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones