PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=721323}

Kim jest Michael

I Am Michael
5,6 2 674
oceny
5,6 10 1 2674
6,3 3
oceny krytyków
Kim jest Michael
powrót do forum filmu Kim jest Michael

kurde... Sprawa jest ciężka. Przyznam że oczekiwałem na ten film. James Franco jest moją nastoletnią fantazja i widziałem większość filmów w których grał. Uważam go za bardzo wszechstronnego aktora co potwierdziła jego rola w tym filmie. Sam film pokazuje ciekawa historie ponieważ nie pamietam kiedy ostatni raz czytałem czy oglądałem dzieło opowiadające historie człowieka który nawraca się na chrześcijaństwo. Niestety było by ciekawiej gdyby przedstawiono więcej powodów dla których się na to zdecydował ponieważ żaden chociaż odrobine nie podważył mojego bycia ateista. Z przykrością stwierdzam ze jest nudny natomiast wprowadził mnie w atmosferę spokoju. (Poza scenami z Jamesem bez koszulki których było wiele). Wisienka na torcie była Emma Roberts która z koleji tez jest w trójce moich ulubionych aktorek. Gra tych dwojga razem była nieposkromiona przyjemnoscia. Dlatego może zdecydowałem się na dłuższa wypowiedz. Polecam, jest to coś nowego i może ktoś znajdzie coś dla siebie.

Ewiatko

To ja oczom nie wierzę... że porównujesz przywiązanie emocjonalne do chomika do miłości między ludźmi. Wcale nie trzeba kochać zwierzęcia, aby go nigdy nie zaniedbać ani nie porzucić. Do tego wystarczy zwykła przyzwoitość.

Wcale nie uważam, że miłość istnieje tylko w związkach hetero. Prawdziwa miłość może istnieć także np. między matką a dziećmi, między rodzeństwem, dziadkami i wnukami, można kochać Boga itp. Ale prawdziwa miłość nigdy nie rozwija się w łączności z poważnym grzechem. Taki grzech zawsze zabije miłość. Religia to tłumaczy w ten sposób, że Bóg jest źródłem miłości i dlatego nie może ona rozwijać się przeciwko Niemu. Michael to zrozumiał i dlatego zmienił swoje życie.

ocenił(a) film na 7
Franio

Przestan mylnie interpretowac moje slowa, ja niczego nie porownuje, ja stwierdzam, ze mozna kochac kazda istote nawet swoje zwierzatko, a Ty taki bogobojny stwierdzasz co zacytuje:
"Czułym można być także dla ulubionego psa, kota, chomika lub królika. Można je nawet kochać, całować, głaskać i przytulać, jednak nie ma to nic wspólnego z prawdziwą miłością i z prawdziwą więzią uczuciową"

Ewiatko

Powtarzasz jak papuga, bez zrozumienia treści, niestety.

ocenił(a) film na 7
Franio

Ja dopiero niedawno sie wlaczylam i moja opinia jest spojna z wiekszoscia forumowiczow na temat homoseksualistow jak rowniez interpretacji wlasciwej tegoz filmu, a to Ty wlasnie
powtarzasz sie jak papuga ze swoimi opiniami :-(

Ewiatko

No trudno... nie widzę powodów do zmiany moich poglądów. Ty jak widać również.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones