PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=721323}

Kim jest Michael

I Am Michael
5,6 2 674
oceny
5,6 10 1 2674
6,3 3
oceny krytyków
Kim jest Michael
powrót do forum filmu Kim jest Michael

smutny film

ocenił(a) film na 7


Jak dla mnie to dosyć smutna historia człowieka samotnego, pogubionego, szukającego siebie, pozornie "odnajdującego się (w wierze)", a i tak chyba nie znajdującego spokoju. I nie chodzi tu o radykalne wolty światopoglądowe, deklaracje jak ze wspólnoty odnowy w Duchu Św, ale o zwykłą, ludzką samotność i potrzebę odnalezienia "swojego miejsca na ziemi" i o to, jak w świecie "-izmów" mało miejsca na poczucie realnej bliskości międzyludzkiej i akceptacji.

Sabistyna

DOBE DOBE

ocenił(a) film na 1
Sabistyna

Gdzie można obejrzeć?

ocenił(a) film na 7
bayonetta

Bayonetto droga, jeśliś z Wrocławia, to w Nowych Horyzontach (jednym chyba kinie studyjnym wielkości multipleksu) grają w ten weekend i poniedziałek też :)

ocenił(a) film na 1
Sabistyna

Nie niestety nie jestem z żadnego większego miasta więc zapewne filmu nie obejrzę, chyba że może za jakiś miesiąc lub 2 pojawi się w internecie.:(

ocenił(a) film na 7
bayonetta

Oj, to szkoda faktycznie, ale obejrzyj gdy będziesz mieć okazję i daj znać, co myślisz!

bayonetta

W kwietniu wyjdzie na VOD.

użytkownik usunięty
Sabistyna

Michael zaczął szukać sensu swojego istnienia( kim jestem , dokąd zmierzam). W Biblii jest napisane to kim jesteśmy. Są tam odpowiedzi prosto od Boga.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones