PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=682272}

Kingsman: Tajne służby

Kingsman: The Secret Service
7,3 202 280
ocen
7,3 10 1 202280
6,8 37
ocen krytyków
Kingsman: Tajne służby
powrót do forum filmu Kingsman: Tajne służby

Zanizanie Oceny

ocenił(a) film na 9

Tylko patrzec jak pryszczate gimbusowe trole wyniuchaja ten film i zleca sie zanizac ocene czujac sie fajni :D Daaaaah pewno opowiedza o tym kolegom z gimbazy jacy sa fajni i oni tez zapragna byc fajni .....

ocenił(a) film na 3
Sabcio1234

I jak mówiłem w poprzednim poście firmy PR mają dużo pracy. Najłatwiej nazwać trollem i gimbaza wystawiajacych niskie oceny, choć czuję, że większość osób piszących takie opinie ma gimnazjum daaaawno zasobą. Powodzenia :)

ocenił(a) film na 9
Bialy121

Wiesz kazdy kto daje 1 - 3 filmowi tylko dlatego ze innym sie podoba jest Trolem, nie wazne jak to tlumaczy ... Glupota nie jest wytlumaczeniem.To ze ktos ma 20+ lat nie znaczy ze Gimbusowe lata ma za soba , jesli z twoich preferencji fimowychych wynika z\e nie lubisz tego rodzaju fimow po czym takowy ogladasz i oczeniasz nisko bo nie trafia w twoje gusta ... nie najlepiej o tobie swiadczy , ja np omijam rzeczy ktore nie lubie.

ocenił(a) film na 3
Sabcio1234

Wiesz ja nie dałem oceny 3, bo innym się nie podoba. Dałem 3, ponieważ MI się ten film nie podoba. Wypowiedź o głupocie i mentalności gimbazy świadczy, że to tylko o osobie, która takie rzeczy pisze. Mam 30+ i często bywam na Filmwebie. Przed tym filmem nigdy nie czułem potrzeby wystawiania opinii o filmie, ale niestety tak wysoka nota mocno mnie zadziwiła i postanowiłem się podzielić swoimi odczuciami. Zarejestrowałem się wczoraj i może dlatego w moim profilu nie widać preferencji. Ogólnie jestem fanem Bonda, cyklu o Bourne'ie i innych dobrych klasyków gatunku. JA uważam, że parodie są fajne i mogą być śmieszne. Jak już wcześniej wspomniałem humor w tym filmie jest dla MNIE zbyt wysublimowany i może go nie rozumiem, a może ten film po prostu jest głupi w odczuciu innych użytkowników. Uważam, że każdy kto zdecyduje się pójść na taki film powinien mieć możliwość zapoznania się z opiniami obu stron, a PR-owym bełkotem, jakiego pełno w internecie.

ocenił(a) film na 3
Bialy121

Sorry poprawka *a NIE PR-owym bełkotem, jakiego pełno w internecie.

ocenił(a) film na 9
Bialy121

To jest film rozrywkowy Szpiegowski film akcji z kategoria R. Ktory z zalozenia mial byc satyryczny jak jego pierwowzor wiedzial bys to gdyby nie twoje Bufonowate EGO zniesmaczonego konesera filmowego 21 wieku ktorym nic nie pasuje .

ocenił(a) film na 3
Sabcio1234

Kolego, ja nie jestem żadnym konserem. Ja idąc na takim filmę po prostu chcę się rozerwać i zabawić. W opisie na Filmwebie jest zakwalifikowany jako komedia kryminalna i film akcji. Według mnie akcji jest 20%, 30% w zależności od momentów, komedii może 10%, a reszta to tragedia. Każdy ma prawo do opinii wyrażonej w sposób nieobrażający innych. Sorry taki mamy klimat :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones