PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=478546}
5,5 1 136
ocen
5,5 10 1 1136
Kirot: Cena wolności
powrót do forum filmu Kirot: Cena wolności

Ruscy w Izraelu - z tego nie mogło wyjść nic dobrego... Jedyny atut tego filmu to dwie fajne
aktorki. A poza tym ktoś to już skomentował - przez cały film babka zabija w miejscach
publicznych i ani razu nie pojawia się policja - odrealniony film (albo zabrakło im kasy na
mundury:-)

ocenił(a) film na 9
makr

Film jest znakomity
Do czego ci tam ta policja potrzebna. To nie film o policjantach

ocenił(a) film na 3
HRA

Czyli w każdym filmie w którym pojawia się policja oznacza to iż to film o policjantach :-) Komuś chodziło o realizm przedstawianej historii .

ocenił(a) film na 9
armarange

policja pojawiająca się natychmiast na miejscu przestępstwa to science fiction a nie realizm. Jesteś upośledzony ?

pozdrawiam serdecznie

ocenił(a) film na 3
HRA

Nie wiem po co takie wycieczki osobiste. Nikt nie pisał o natychmiastowym pojawieniu się na miejscu przestępstwa , a na pewno nie ja - aż prosi się zapytac o to czy ty potrafisz czytac i rozumiec kontekst wypowiedzi?. Ręce opadają jak się widzi takie wpisy jak twój. To raczej twój wpis "Do czego ci tam ta policja potrzebna. To nie film o policjantach" jest dośc głupawy no ale nie brnijmy dalej w te epitety. Nie pozdrawiam - bo tego typu wpisy jak twój do mnie to kolejny dowód na psucie forum i na to że nie warto z niektórymi wchodzic w jakąkolwiek rozmowe , kolejny raz przeceniłem "osobnika" z filmweb :D w nadzieji na ślady myślenia i kultury dyskusji

Pisz co tam sobie jeszcze chcesz do mnie, ja więcej czasu już tobie nie poświęce .

ocenił(a) film na 3
HRA

Tak się tylko jeszcze zastanawiam nad głupotą twojego posta do kolegi założyciela tematu. Pojawienie się policji w miejscach publicznych to norma kiedy dzieje się strzelanina. Kolega nic nie pisał o pojawieniu się jej z nieba i od razu. Twoje pytanie "czy to film o policji" jest tak głupie że aż zęby bolą no i nie zrozumiałaś mojego wpisu i zawartej tam ironii.

Współczuję. Serdecznie. Masz taki komentarz na jaki zasługujesz na zasadzie wzajemnej uprzejmości :-)

ocenił(a) film na 9
armarange

ból doopy u filmwebowego cymbała spowodowany izraelskim filmem klasy b niespecjalnie mnie interesuje.

Adieu mój kawalerze.

pozdrawiam jeszcze serdeczniej.

HRA

ktos cie kryrtkuje? bol dupy albo hejt. pewnie ma problemy ze soba i wszystko tylko nie racje ;]

ocenił(a) film na 3
makr

Gatunek : Dramat , Przygodowy , Thriller , Akcja - Zostawił bym tylko to pierwsze bo reszta raczej nie pasuje , a poza tym film słabiutki nie polecam.

ocenił(a) film na 6
makr

Małe sprostowanie: ukraińcy .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones