6,9 41 231
ocen
6,9 10 1 41231
17 805
chce zobaczyć
7,5 11
ocen krytyków
{"rate":7.54545,"count":11}
{"type":"film","id":140851,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Kiss+Kiss+Bang+Bang-2005-140851/tv","text":"W TV"}]}
Kiss Kiss Bang Bang
powrót do forum filmu Kiss Kiss Bang Bang
  • Wydmin ocenił(a) ten film na: 7

    Niektórzy nie łapią tej tonacji, więc płoną świętym oburzeniem, a przyzwyczajeni do rechotliwego stylu wielu naszych kabaretów, nie wiedzą, że można się śmiać jakby półgębkiem, jest taki styl humoru. Ja wprawdzie trzymam dystans do modnego nurtu w filmie kryminalnym, nurtu komediowego, obecnego np.w serialu z doskonałym Shalhoubem ("Monk"), owszem, lubię Monka, "KIss, KIss.." też doceniłem, ale wracam jednak z utęsknieniem do tonacji serio np.w "Gliniarzu i prokuratorze" (gdzie jest miejsce na humor, ale jakby oddzielony od wątku kryminalnego, moralnego, i ostrożnie dawkowany). Tak było też w serialu "Colombo", choć sama postać policjanta była zabawna.

  • Krzypur ocenił(a) ten film na: 4

    Wydmin Są tacy, którzy łapią tę tonację, a jednak scenariuszowe ADHD to za mało....

  • IngaN ocenił(a) ten film na: 9

    Wydmin Jedno jest pewne. Takich filmów już nie robią. Oprócz skrzącego się humoru i świetnie zarysowanych postaci, wielowątkowej intrygi , jest dystans i ciepło. Można się śmiać ze wszystkiego, tylko trzeba umieć. Cenzor jest niepotrzebny, nie tylko niepożądany.