Curse of Chucky

1 godz. 37 min.
4,8 11 489
ocen
4,8 10 11489
1 276
chce zobaczyć
{"rate":5.0,"count":2}
{"type":"film","id":658350,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Curse+of+Chucky-2013-658350/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Klątwa laleczki Chucky
  • Nekromanta21456 ocenił(a) ten film na: 7

Dobry, solidny horrorek z całkiem niezłą dawką humoru. Teksty Chuckiego zwalają z fotela. Moim zdaniem jest to dobre odświeżenie klasyki. Jedynie wygląda Chuckiego nie jest odpowiedni. Nie ukrywajmy prawdy - wygląda inaczej niż ten starszy Chucky. Gdyby zachowali wygląd może nawet byłoby 8.

• ari78 ocenił(a) ten film na: 8

Nekromanta21456 Oglądałeś do końca ???
    Owszem zaskoczyl mnie nowy wygląd laleczki, ale potem było to wyjaśnione dlaczego inaczej wygląda, laleczka miała na twarzy ... Jak to nazwać ... Charakteryzacje
    W pewnym momencie matka tej dziewczynki zrywa ja, i pojawia się prawdziwą twarz laleczki.

• Nekromanta21456 ocenił(a) ten film na: 7

ari78 Każdy film oglądam do końca. Dzięki za odpowiedź po roku od seansu, na pewno bez problemu kojarzę sceny które wymieniłeś.

• drwalek ocenił(a) ten film na: 4

Nekromanta21456 To ja odpowiem po 3 latach twojego seansu , Widocznie nie oglądałeś do końca , albo w 2016 nie byłeś zbytnio spostrzegawczy.

• drwalek Od razu nie był spostrzegawczy.... może po prostu jak człowiek był pijany i dlatego nie pamięta :) szanujmy się przede wszystkim ;)