PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=658350}

Klątwa laleczki Chucky

Curse of Chucky
4,8 12 225
ocen
4,8 10 1 12225
5,0 3
oceny krytyków
Klątwa laleczki Chucky
powrót do forum filmu Klątwa laleczki Chucky

Shakira Atakuje

ocenił(a) film na 6

Głowna bohaterka wygląda jak Shakira przez co trudno było się skupić na filmie. A tak ogólnie to film nie jest ani mega ani też zły taki średniak dużo w nim nieścisłości kiczu i scen które wprawiały mnie w dużą dawkę śmiechu np: gdy Shakira wjechała wózkiem w męża swojej siostry i to w jaki sposób giną postacie w tym filmie też śmieszy. Film miał też swoje plusy klimat dom, w którym toczy się akcja wygląda przyzwoicie burza w tle, brak prądu itd. A największym plusem filmu była postać Barbie (czyli Danielle Bisutti), która skradła moje serce gdy oglądałem film Naznaczony 2 tam to dopiero dała do pieca

ocenił(a) film na 6
hilton13

Film do połowy trzymał mnie w lekkim napięciu, które z rozwojem akcji zaczęło spadać.
Shakira? hehe, może trochę. (córka "głosu" laleczki Chucky - ciekawy zabieg)
Barb - zgadzam się, też mi umilała seans (tym chętniej obejrzę Insidious 2)
Parę dobrych tekstów Chuck'a, ogólnie film nie najgorszy, ale minus za efekty CGI (mimika i animacja lalki) słabe to było i nie umywa się do old-schoolowych efektów z 80's.

ocenił(a) film na 6
kamfpv

Najlepszy tekst Chuckiego pod kołdrą do tej małolaty " Chuckie boje się, ha ha ha bo kur** powinnaś" leżałem i piałem...

ocenił(a) film na 6
hilton13

- Mówi, że Boga nie ma.
- Kto?
- Chucky. Życie jest do dupy, a potem umierasz krwawiąc jak wieprz.

;]

ocenił(a) film na 6
kamfpv

Hahaha te teksty rodem z lat 80's ratują film

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones