PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=810402}

Kler

7,0 200 555
ocen
7,0 10 1 200555
6,7 46
ocen krytyków
Kler
powrót do forum filmu Kler

Postać Jukubiaka - niby cały wydzwięk filmu był taki że on nie zgwałcił chłopca a łotrem numero uno był Lisowski. W takim razie skąd scena ze zdejmowaniem koszulki przez chłopca przy Kukule? Ktoś mi to wytłumaczy?

ocenił(a) film na 8
mordarg

No właśnie, coś mi tu nie pasuje. Również nie wiemy skąd ksiądz Lisowski znał chłopaka który został zabrany do szpitala. Przecież cała sytuacja miała miejsce w parafii Kukuły, więc skąd Lisowski miał by go znać?

intermed1

Ja sama nie jestem pewna, czy zrobił to czy nie. Zdjąć koszulkę mógł kazać mu po to, aby zobaczyć czy chłopiec pochodzący z patologicznej rodziny nie jest pobity (nie chciał ćwiczyć na wf). Aha kiedy Lisowski mógł skrzywdzić chłopca- otóż pierwsza scena, gdy ten Rysiek przyjeżdża do Kukuły z prośbą o ostatnie namaszczenie Zofii Jakiejśtam. Kukuła jedzie wtedy pijany autem, Trybus jeździ rowerem po podwórku a nie widać, co dzieje się z Ryśkiem i Lisowskim. Ale to luźne przemyślenia, sama nie mam pewności, jak to było.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones