PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=146417}
6,5 199 119
ocen
6,5 10 1 199119
6,3 9
ocen krytyków
Klik: I robisz, co chcesz
powrót do forum filmu Klik: I robisz, co chcesz

Pojechala Pani po tym filmie jak po lysej kobyle co mnie ruszylo i to dosyc mocno. Nie uwazam ze film jest swietny czy inteligentny ale mowiac ze nie jest on dla ludzi o wygorowanych gustach jest smieszne bo tak jak sie przygladalem to w ulubionych filmach ma Pani takie pozycje jak:
Batman - Początek
Lara Croft: Tomb Raider
Wasabi - Hubert zawodowiec
Lara Croft Tomb Raider: Kolebka życia
Hakerzy
Sa to filmy slabe jak dzika kura. Co do reszty to wiekszosci nie znam ale po tytule widac ze sa to jakies komedie romantyczne ktore jednak od standardow kina amerykanskiego tez nie odbiegaja i nie grzesza inteligentnym scenariuszem (jednak ilka pozycji swietnych ma Pani w ulubionych). Wg mnie najgorszym zajeciem na swiecie jest krytyka czegos/gogos a to z tego wzgledu ze najlepiej jest wytykac komus bledy bedac ignorantem najwyzszych lotow anizeli ruszyc samemu tylek. Ja filmow nie krytykuje tylko ogladam a wnioski zostawiam sobie samemu. Co do dowcipu ktory wg Pani jest wulgarny to moze niech nie oglada Pani najlepszych komikow na swiecie ktorymi byli sa i beda czlonkowie Monty Python'a bo wtedy ze slowa "wulgarny" zrobi sie slowo wulgarne. Jestem zwolennikiem humoru brytyjskiego ktory przesiakniety jest wulgaryzmami i absurdem wiec i humor z Click'a mi przypasowal chociaz najlepszy nie byl bo kiepsko wykonany ale jednak odpowiadal mi. O przeslaniu mowic nie bede bo tylko skomentowala Pani wypowiedzi gl bohaterow wiec to zostawie. Moze i moja wypowiedz zostanie odebrana jako krytyka ale ja od tego sie odcinam moim zamiarem bylo uzmyslowic Pani ze jednak z obiektywizmem jest Pani na bakier.
---------
jest godzina 22 wracam wyczerpany do domu jem kolacje i chce przy tym ogladnac film slaby? nie - lekki z odrobina humoru nie wymagajacy i taki jest ten film. przyjemnie mi sie go ogladalo i jestem zadowolony bo pozwolil mi przyjemnie zjesc kolacyjke i pojsc spac bez dodatkowej porcji "ciezarow" na glowe.
-------
Czy Sandler jest glopcem z wyboru? nie wiem nie znam go wiec nie bede sie wypowiadal ale to co robi bardzo mi odpowiada. Chce Pani filmow ambitnych? ciezkich? innych? ja tez i to bardzo bo wymagajacy jestem ale nie caly czas bo predzej psychika siadzie od ogladania samych takich filmow anizeli bede czerpal z tego satysfakcje.
Jezeli urazilem w jakis sposob to goraco przepraszam nie bylo to moim zamiarem. Chcialem cos jeszcze napisac ale zapomnialem juz co wiec sobie odpuszcze bo i tak wiekszosc calosci nei przeczyta:) Pozdrawiam serdecznie

ocenił(a) film na 10
Gravediggaz

Miałem zamiar też odpisać na tamtą recenzję, ale jako że ktoś już napisał mniej więcej to samo co ja chciałem to sie tylko pod tym podpisze ;]

ocenił(a) film na 8
Gravediggaz

Uważam podobnie jak wcześniejszy rozmówcy i też zwróciłem uwagę na ulubione obrazy w owym profilu!Poruszyło mnie również porównanie do "Bruca Wszechmogącego" w innej recenzji,mianowicie stwierdzenie,że jest to lepszy obraz,film!Dla Mnie, rzecz jasna tak nie jest,Bruce...jest zdecydowanie słabszym filmem,i mniej wartościowym,może nie dużo ,ale jednak,ta materia bardziej do mnie przemówiła i na pewno zapamiętam ją na dłużej!Na dobrą sprawę,"Bruca..."oglądałem ale nie zapadł mi w pamięć!Film raczej zwyczajny!

Pss.Jeżeli Tomb Raider-to ambitne kino i potrzeba wysubliomowanego gustu,ażeby je zrozumieć, to rzeczywiście współczuje...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones