PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=146417}
6,5 199 217
ocen
6,5 10 1 199217
6,3 9
ocen krytyków
Klik: I robisz, co chcesz
powrót do forum filmu Klik: I robisz, co chcesz

Komedia

ocenił(a) film na 9

Według niektórych uważany za komedię ale ja nie powstrzymałem się od uronienia łez. Sandler
naprawdę pokazał klasę, bardzo dobry film który pomimo humoru nawiązuje do refleksji....

ocenił(a) film na 9
Selif80

Ja w drugiej połowie filmu ryczałem jak baba :-) tak jest film zmusza do refleksji... ma dobry przekaz :D i uśmiać też się można w momentach

ocenił(a) film na 8
Selif80

może nie koniecznie nawiązuje ale nakłania :)

popieram, film jest świetny

użytkownik usunięty
Selif80

Ojeny, ja właśnie nie wiem, kto mi zrobił takie świństwo i napisał w programie tv, że to komedia! Wyłam strasznie w drugiej połowie, od sceny ostatniego spotkania z ojcem już nawet się nie hamowałam.


Jako komedia mnie nie bawił, nie lubię takiego głupkowatego amerykańskiego poczucia humoru (rzecz gustu), powtarzany żart z psem i kaczuszką albo kiedy koleś bawi się swoimi fałdami po niegdyś wielkim brzuchu... - to mnie zwyczajnie zniesmaczyło.

Ale mimo to film miał coś magnetyzującego w sobie, że go nie wyłączyłam, no i już pod koniec w ogóle nie żałowałam tak spędzonego wieczoru :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones