PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=146417}
6,5 199 125
ocen
6,5 10 1 199125
6,3 9
ocen krytyków
Klik: I robisz, co chcesz
powrót do forum filmu Klik: I robisz, co chcesz

Takie filmy robią na mnie wrażenie. Najbardziej mnie brało na płacz jak cofnął się w czasie żeby
po raz ostatni zobaczyć swego ojca, i potem na weselu jak zobaczył swoją matkę. Po takich
filmach mam ochotę wszystko zmienić w swoim życiu i powiedzieć bliskim, jak bardzo ich
kocham. Więcej trzeba takich filmów. Jest świetny.

ocenił(a) film na 7
LadyAngel

Zgadzam się w 100 %. Ja miałem identyczne odczucia po tym filmie :) ale następnym razem, gdy piszesz taki komentarz odznacz, że mogą być spoilery ;)

ocenił(a) film na 9
LadyAngel

LADY ten film to nie typowa durna komedyjka ale komedia z elementami dramatu. Film niewatpliwie niesie ze soba przeslanie co tak naprawde w zyciu jest wazne... Jak lubisz nie glupie filmy z przeslaniem polecam Ci TYSIAC SLOW. TEN SAM FACET NAPISAL SCENARIUSZ...

ocenił(a) film na 9
punisher822_filmweb

Właśnie niedawno go oglądałam. Świetny :)

użytkownik usunięty
LadyAngel

Nie płacz kochana.

LadyAngel

Miałam dokładnie tak samo. Niesamowity film

ocenił(a) film na 9
LadyAngel

Najlepszy film z Sandlerem i nawet dobrze zagrana rola.

ocenił(a) film na 10
LadyAngel

Jeden przekaz filmu , choć nie jedyny....Czas płynie-rzeczy,ludzie przemijają i warto choć na chwilę zatrzymać się w tym pędziwiatrnym życiu i zastanowić się-co jest ważne?Skupić się nad tym by docenić to w 100%.Piękny film.Wyjątkowy rzekłbym:)Pozdro!

ocenił(a) film na 9
LadyAngel

Po takich
filmach mam ochotę wszystko zmienić w swoim życiu i powiedzieć bliskim, jak bardzo ich
kocham. Więcej trzeba takich filmów"

Mam tak samo :) Świetny przekaz ! Oglądając film lub zaraz po nim ..można się zatrzymać i zastanowić nad swoim życiem.
Mnie najbardziej wzruszyło to,że ten czas tak szybko mijał,wszystko sie zmieniało..chwile tak szybko uciekały.
Smutne było jak chciał sie zobaczyć z Ojcem.Zgodzę się ale dla mnie bardzo wzruszające było to,że stracił ukochaną ,jeszcze ten pies ..i ta scena jak próbuje zatrzymać swojego syna bo nie popełniał jego błędów ! Piękne .

ocenił(a) film na 9
pati1109

Nie jestem osobą wrażliwą ale ten film doprowadził mnie do płaczu xD(ze śmiechu jak i ze smutku) świetny :

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones