Słuchajcie, bo ja nie wiem czy na niego iść czy nie.
Moglibyście powiedzieć co daliście i krótko to uzasadnić?
Z góry dzięki ;)
Ja dałem 8.
W końcu jakaś komedia gdzie nikt nie przeklina, nie ma prymitywnych żartów, czy golizny. Może nie ma tam gagów co 5 minut, ale mi się podobała za pomysł i realizację. Fajne połączenie czarnej komedii z elementami grozy.
a ja daję 10/10 bo spodziewam się kolejnego kultowego filmu Julka Machulskiego. Najważniejsze są genialne teksty, od których już w trailerze można się zachłysnąć śmiechem. Po drugie to pierwszy polski horror, ktory moze być dobry :)
Z Twojej wypowiedzi wnioskuje, że nie oglądając film oceniłeś film na 10.
Spodziewasz się, genialne teksty z Trailera, horror który MOŻE być dobry:)
Nie powinieneś oceniać filmu przed obejrzeniem, a tym bardziej polecać go pisząc w temacie, w którym ktoś się pyta na co iść do kina.
7/10....
ale jak widać po różnorodności tematów o gustach się nie dyskutuje :)
Mi się podobał (miłe oderwanie od romantycznych gniotów).
A ja oceniam na 2/10. Nie idź i nie zwiększaj mu przychodów, bo jak Machulski i spółka zarobią, to znowu nakręcą kolejnego gniota. Film wcale nie śmieszy, nie wiem dlaczego jest to gatunek czarna komedia (ani śmieszny, ani straszny), strasznie nudny.