PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=570991}

Kobieta w czerni

The Woman in Black
6,3 99 148
ocen
6,3 10 1 99148
5,1 9
ocen krytyków
Kobieta w czerni
powrót do forum filmu Kobieta w czerni

się dla gimnazjalistów, których kręci dopiero wówczas jak ktoś komuś łeb utnie albo ktoś będzie kogoś gonił z piłą łańcuchową. Ten film ma klimat, w który trzeba się wczuć i smakować. Ale cóż, można pić dobre wino, ale można też i browsa z Biedry. Dogadasz się z takim, że wino lepsze jak jemu w czerepie szumi i zadowolony?

ocenił(a) film na 6
SicSemperTyrannis

Ale wiesz, że nie musisz tak załamywać rąk nad biedną gimbazą? Tym bardziej, że jest sporo nastolatków, którzy docenią brak piły łańcuchowej? Reasumując: po jakiego grzyba wylewasz swoje frustracje na współczesne pokolenie??? Może zastanowisz się nad własnym, któremu ciągle coś nie pasuje?

Orgelbrant

Frustracja? Ciągle? Tyle wniosków z opinii o filmie?

ocenił(a) film na 6
SicSemperTyrannis

O filmie??? A gdzie ona? Wyciągam z opinii o gimnazjalistach i uwadze o pijaczkach z biedronki. Nota bene, jeśli gryzie Cię tani browar z dyskontów (też tego nie piję), to oprócz wina polecam piwo kraftowe. Jeśli nie miałeś okazji poznać, to szczerze polecam :)

Orgelbrant

Jeśli z tego co napisałem pominiesz dwa ostatnie zdania będziesz miał moją opinię na temat tego filmu. Zawsze zaczynasz czytać od końca czy po prostu hejterski temperament Cię ponosi? Przeczytaj inne opinie o tym filmie i może samemu na to wpadniesz dlaczego pozwoliłem sobie na dygresję o gimbazie i tanim browarze?

ocenił(a) film na 6
SicSemperTyrannis

Świetny horror - być może. Kwestia dyskusyjna, na pewno zaś subiektywna. Bez argumentów - nic nie warta. W stylu Hammer? A cóż to znaczy? Z całym szacunkiem, ale zazwyczaj były to filmy kiczowate i bez polotu. Parę perełek wiosny nie czyniło. Na ówczesne czasy były to właśnie filmiki dla ówczesnej gimabazy. Wiesz... oglądali to chichrając się i macając w mroku po strefach erogennych. Sorry, ale nie widzę tu żadnej opinii, a wyłącznie to, co Ci się podoba, a co nie... Pewnie nie widzisz różnicy. Trudno.
Tylko, Gościu, nie pieprz głupot o gimnazjalistach, bo większość to młodzi, inteligentni ludzie. I gdybyś zadał sobie trud odpowiedzialności za słowo, to dostrzegłbyś, że to oni są najbardziej wymagającymi widzami współczesnego kina. Wręcz za bardzo wymagającymi - powszechne narzekanie na CGI i na jump scare to standard. Nawet kiedy nie jest to do końca sensowne. W końcu od czasu do czasu i piła mechaniczna ma swój sens...
OK. Teraz przejdziesz pewnie do udowadniania mi, że jestem idiotą, że Cię nie zrozumiałem i się czepiam bez sensu, bo z sensem, to tylko Ty piszesz, albo że jestem małolatem... Trudno - przeżyję :)
Cześć... Sorry, ale nie bardzo mi się chce dłużej z Tobą gadać...

Orgelbrant

tylko gimbus moż wypisywac takie GŁUPOTY.

Orgelbrant

gimbusy powinny miec osobne forum (pod nazwą ŚMIECI) na swoje mundrosci.

ocenił(a) film na 8
SicSemperTyrannis

Bardzo trafnie napisane!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones