PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=812999}
4,3 50 335
ocen
4,3 10 1 50335
2,9 15
ocen krytyków
Kobiety mafii 2
powrót do forum filmu Kobiety mafii 2

Tragedia

ocenił(a) film na 1

Jak czytam komentarze typu "arcydzieło, świetny, genialny itp." To zastanawiam się czy na pewno pod tym filmem ktoś chciał wpisać ten komentarz.
Po 15stu minutach ma się ochotę wyjść po zwrot pieniędzy za bilet.
Nie chodzę na Polskie filmy , bo od jakiegoś czasu ciężko trafić na dobry.
Skusiłam się raz i żałuje . Film bez jakiegokolwiek ładu i składu .
Teksty typu "Nie zjem bezy muszę zrzucić - no dobra namówiłaś mnie" powodują cze człowiek ma ochotę odryźć sobie ucho .
( może van Gogh oglądał filmy Vegi?).
Szkoda tylko garstki dobrych aktorów, którzy kiedyś pożałują tej współpracy.
Jak uznali moi znajomi (I nie jeden oglądający z sali kinowej) "lepiej te pieniądze było spuścić w kiblu".

starbox6969

Ale... van Gogh nie odgryzł sobie ucha.

ocenił(a) film na 1
taksidrajwer

Raczej ciężko by było... taki żarcik dla kumatych miał być:)

Chlor_3

w Polsce ucisza się media/osoby mówiące prawdę o polskiej sytuacji i rzą dzie,

Zamykanie do więzień - BNB Podstawka,
Wlepianie kar bez podstaw - Rola,
Zamykanie mediów - Międlar,
Kradzieże - Rola
Zamykanie firm patriotom - Zięba
Nalot ABW na media - Mossakowski,
Nasyłanie policji - Bąkiewicz,
Skazywanie za piosenki - raper Stopa,
Zamykanie za palenie kukły - Rybak,
niszczenie finansowe - Kękuś i wiele innych

Mariusz853

ROLa,Miedlar ,czy Rybak to nacjonalisci ktorzy rzygaja z nienawisci-powinni siedziec.....

ocenił(a) film na 1
starbox6969

Racja. Slabizna.

ocenił(a) film na 1
starbox6969

Dno i nieporozumienie...

ocenił(a) film na 1
lena022

masza racje dno!!!!!!!!!

lena022

Zgadzam się

ocenił(a) film na 1
starbox6969

Uwazam tak samo, nie wiedziałam czy plakac czy smiac sie z zalu nad tym na co patrze w koncu wstalam i pierwszy raz w zyciu wyszlam z kina. Potwierdzam TRAGEDIA!

starbox6969

...zgadzam się. Szmira i syf, po tym czymś zastanowię się poważnie nad pójściem na kolejne "arcydzieło" pana Vegi.

ocenił(a) film na 1
starbox6969

Mówisz, że po 15 minutach chciałoby się wyjść? Ok to przepraszam, ale ja wyszłam dopiero po godzinie. Bardzo żałuję, że tak długo wiedziałam na tej komercyjnej klapie o ile można to nazwać filmową.

ocenił(a) film na 10
agasmolen1

Tak jakby nikt nie wiedział, czego spodziewać się po filmach Vegi....Kupując bilet spodziewaliście się filmu na miarę Oscara?
Nagle wszyscy są zaskoczeni..." tragedia, arcydzieło, wyszłam z kina"...palnijcie się w łeb zanim pójdziecie do kina na film Vegi, albo nie...lepiej nie...nie chodźcie na filmy Vegi.

ocenił(a) film na 3
Hess666

Wybacz, może rzeczywiście komuś ten film mógł się odrobinę podobać, ale za danie tej szmirze oceny 10 powinno z automatu blokować możliwość oceniania filmów przez takiego użytkownika.

ocenił(a) film na 2
Hess666

Czy ty widziałeś to gówno? Poszedłem na film Vegi, spodziewałem się kina akcji do jakiego mnie przyzwyczaił. Dostałem papkę, której nie da się porównać do niczego. Dno.

ocenił(a) film na 4
mateusz_tammar

Do czego Cię przyzwyczaił Vega? Do akcji? Hahaahahah,film może podobać się tylko nizinie społecznej czyli patologii ,co drugie słowo przekleństwo,płytki poziom humoru,Vega chyba myślał że film gangsterski będzie brutalniejszy gdzie ciągle będą kląć,niech bierze przykład z Pasikowskiego

Hess666

Jeżeli film powoduje że musisz wyjść po 15 minutach to powinien mieć indywidualną skalę oceny "0" i powinno się zabronić o nim pisać.

Hess666

Z wymienionych wyżej powodów, ale wcześniej nauczony doświadczeniem, nie poszedłem do kina na ten film, tylko zaczekałem aż pojawi się w innych źródłach. Więc grzeję w dłoni moje 3 dychy i cieszę się, że nie poleciałem do kina, bo pan Vega najlepiej co potrafi, to reżyserować szum medialny wokół siebie. Za to nie płacę!

ocenił(a) film na 2
starbox6969

No niestety, czasy pierwszego serialowego Pitbull'a odeszły bezpowrotnie i obecnie kręci się filmy/ seriale do zupełnie innego widza. Filmy Vegi pokazują, że wystarczy kilkaset krwistych wulgaryzmów, 2-3 sceny z wybuchem/ dachowaniem/ strzelaniną, kilka razy pokazanie biustu lub stosunku i film do kin może wchodzić. Szkoda mi niesamowicie dobrych aktorów, którzy muszą grać w takim g...nie- np. Adamczyk, który może nie miał zbyt ambitnych ról, ale jakoś go cenię i wg mnie jeszcze przynajmniej w swojej grze aktorskiej jakiś poziom trzymał. Cała reszta- szkoda gadać. Miałem wrażenie, że ktoś im trzymał ciągle kartkę z tekstem, aby mogli czytać nie bieżąco- przecież tam nie było widać żadnego warsztatu, żadnego zaangażowania. To jest masakra, co Vega odwala w swoich filmach, a najgorsze, że będąc w kinie to finansuję...

ocenił(a) film na 1
starbox6969

To mój pierwszy komentarz na filmwebie ale zamieszczam go aby ostrzec potencjalnych widzów. Te trzy duchy za bilet były najgorzej wydanymi pieniędzmi w moim życiu! Idąc na ten film nie spodziewałam się kina z górnej półki, miałam po prostu zamiar obejrzeć coś co pozwoli mi się odstresowac po ciężkim tygodniu. to co zobaczyłam przekroczyło wszelkie granice... żenady! Film byl w zasadzie o niczym! Masa dennych wątków, pełno krwi i absolutnie żadnego momentu z którego można było się zasmiać. Widząc miny ludzi wychodzacych z kina odniosłam wrażenie, że nie tylko mi nie przypadł on gustu. Dno i wodorosty-tyle w temacie!

omnra

Te same drewniane gęby w każdym 1 filmie. To wystarczający powód by się zniechęcić zwłaszcza widząc Dygant jako kobietę mafii.....

ocenił(a) film na 2
omnra

Dodam jeszcze że gra aktorska leży.Scenariusz nie ma integralności i wyszedł de facto teledysk bez muzyki.
Mniejsza o język bo w życiu ludzie mówią wulgarnie ale sceny są zagrane pretensjonalnie i niefilmowo.To już nawet nie farsa tylko parodia. Obawiam się co będzie w części trzeciej.Przy tym filmie"Nowe porządki" i "Służby specjalne " były nawet niezłymi produktami filmowymi a ten film to półprodukt.

ocenił(a) film na 8
omnra

A co Ty myślałem że przyszedłes na film pt. Alicja w krainie czarów?

ocenił(a) film na 8
starbox6969

1-kę to można dać gdy film jest wart jedynki, a ten jest wart oceny 7-8
Ja daję 8 a powinienem dać 10 za zaniżanie oceny takim co dają 1

ocenił(a) film na 2
amence

Niech Ci będzie, przekonałeś mnie.

ocenił(a) film na 3
starbox6969

To jest chyba parodia kobiety mafii, kur .. a ten film jest tak głupi, że aż smieszny

starbox6969

tego filmu nie widziałem i nie mam zamiaru, dzięki za info, ostrzegam również przed filmem "Na bank się uda", też totalne dno...

starbox6969

Wczoraj obejrzalam to jest takie gowno ze az rzygac sie chce naciagane do granic mozliwosci zlepek bzdetow jakies muslimy z narkotykami z kolumbii zalosny film nie wiem jakim cudem idiota vegeta nagrywa w tym kraju...

ocenił(a) film na 1
Aiva1993

Jest gdzieś w internecie?

Piotrek14

Na zalukaj.

ocenił(a) film na 1
starbox6969

Zgadzam się z Twoją opinią. Gniot jakich szukać ze świecą. Oglądnąłem 15 minut i skasowałem to coś. Bolek i Lolek w porównaniu z tym czymś to arcydzieło.

ocenił(a) film na 1
katana57

Ja obejrzałem 4 minuty. I poległem.

ocenił(a) film na 3
rad_75

Zmusiłem się żeby obejrzeć cały film. Jedno słowo się nasuwa to po prostu katastrofa. Nie wiem czy kiedykolwiek widziałem tak beznadziejny film. Nie rozumiem dlaczego tak znani aktorzy biorą w tym udział. Beznadziejny film. Nie wiem czy można napisać o tym cokolwiek jeszcze. :/

ocenił(a) film na 7
starbox6969

Ja was nie rozumiem. Pitbull, Botoks, KM1,teraz KM2 - styl jego filmów jest taki sam od czterech filmów, po trailerze wiadomo było czego się spodziewać a mimo to oglądacie i "zmuszacie się" do tego - toż to sado-maso w czystej postaci lub hipokryzja level master. Nie widzę innej opcji.

Prawda jest taka że filmy Vegi się świetnie ogląda mimo bólu pupy "znafców"

ocenił(a) film na 8
starbox6969

To była druga część więc każdy wiedział co robił kupując bilety do kina, nie wiem jakim trzeba być frajerem aby po opinii kilkuset innych osób filmami Vegi zdecydować się na obejrzeniu jego kolejny film ale te słowa kieruje dla jego krytyków i hejterów, którzy mimo uwag krytycznych dalej oglądają jego filmy i w kółko piszą że nie warto, że gniot, oceniają na 1 itp. ale dalej same oglądają. Ja osobiście lubię firmy tego reżysera a co do filmu był lepszy od poprzedniej części.

ocenił(a) film na 1
Embi1982

Dla mnie akurat był to pierwszy film Vegi.
Poszliśmy do kina z czystej ciekawości "czy może być aż tak źle?"

Już wiem ,że może :)

ocenił(a) film na 8
starbox6969

Gusta guściki firmy Vegi nie są dla osób przewrazliwionych tylko dla tych co lubią tzw. Czarny humor lub coś co ich zaskoczy bo czym się różni Polskie wulgaryzmy od amerykańskich? Amerykanie w prawie każdym filmie używają słowa f u c k itp. sceny śmieszne to głównie wygłupy od czasu do czasu SARKAZM. Wiele osób pisze, że filmy Vegi są przewidywalne czyli każda instytucja w której można znaleźć nieprawidłowości czyli szpitale, Policja, polityka itp. ale takie coś się podoba bo to szokuje i powoduje, że czeka się na kolejny film tego reżysera a krytycy nawet po zwiastunie krytykują być może ich wątek zmieni im coś w swoim życiorysie ale to ich sprawa. Nie ma co się tłumaczyć że to twój pierwszy film tego reżysera to tylko dowód jak słabo znasz obecne kino. Dodam jeszcze wiele osób które kategorycznie odcina się od oglądania filmów Vegi po Botoksie dalej oglądają jego filmy i czekają z niecierpliwością aby obejrzeć Polityka :)

Embi1982

Normalnie znafca kinematografyji polskiej.

ocenił(a) film na 7
starbox6969

Trzeba było wyjść a nie żale wylewać jak na polskie kino sensacyjne dobry.

starbox6969

Ja to powiem tak, cały film lałem ze śmiechu bo fabuła była tak głupia że aż ciężko było uwierzyć że ten film dało się skleić w jedną całość XD ALE FILM SŁABE 2/10, #pdk #wykop

ocenił(a) film na 1
starbox6969

Tragedia. Ten film (już od 1 głupiej sceny) jest straszny, nielogiczny, idiotyczny, prymitywny. Tragedia.
POzdr.

ocenił(a) film na 1
starbox6969

Jak bym za to gówno dał kasę to wolałbym do śmietnika ją wrzucić.

starbox6969

Vega. Czemu stworzyłeś kolejny chlam, na który szkoda pieniędzy.....zlituj się....

jacek_filmweb

I pusta Warmke....

starbox6969

Pierwsza czesc nie byla az tak zla, dlatego myslalem ze druga bedzie chociaz podobna,jak zobaczylem festiwal zenady ktory rozpoczal sie od akcji w wiezieniu, to az mnie zatkalo, kompletnie nie polecam

ocenił(a) film na 7
starbox6969

nie przeżyłam pierwszych 5 minut filmu...

starbox6969

Z wymienionych wyżej powodów, ale wcześniej nauczony doświadczeniem, nie poszedłem do kina na ten film, tylko zaczekałem aż pojawi się w innych źródłach. Więc grzeję w dłoni moje 3 dychy i cieszę się, że nie poleciałem do kina, bo pan Vega najlepiej co potrafi, to reżyserować szum medialny wokół siebie. Za to nie płacę!

starbox6969

A po części 1 lampka ostrzegająca się nie włączyła? Jego filmy są przerysowane i na siłę próbują być śmieszne to ich największa wada.

ocenił(a) film na 8
starbox6969

To po co chodzisz na takie filmy jak wiesz o czym będą? Jak ci nie pasuje, że film jest wulgarny, albo bez kultury to na niego nie chodź XD nigdy nie zrozumiem takich ludzi, tylko, żeby wszystko krytykować, a popełniają merytoryczny błąd- idą na film, wiedząc na czym głównie opiera się jego tematyka. Rozumiem, że w całym swoim życiu robisz rzeczy sprzeczne ze swoimi poglądami? Hahaha, śmiech na sali
ps. Jest baaardzo dużo gatunków filmów, jak jesteś wrażliwym chłopcem to se chodź na dramaty
Ale jak ktoś jest gangsterem i ma czasami taką ochotę pójść na film, który będzie go interesował- to sobie pójdzie na "Kobiety Mafii"
Dziekuję za uwagę, kłaniam się hehe :))))))))))))))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones