PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=453958}

Kobiety pragną bardziej

He's Just Not That Into You
6,6 96 521
ocen
6,6 10 1 96521
5,5 11
ocen krytyków
Kobiety pragną bardziej
powrót do forum filmu Kobiety pragną bardziej

Ben i Anna

ocenił(a) film na 8

Czy tylko ja się zastanawiam dlaczego na końcu "nie spiknięto" Bena i Anny? W sumie to po części chyba dlatego, żeby nie było zbyt "happy-end-owo", a po części dlatego, że Ben wcale zakochany w Annie nie był, była ona pewnego rodzaju odskocznią od nieukładającego się małżeństwa, mogłaby to być niemal każda inna atrakcyjna dziewczyna... już od początku nie wyczuwałam niczego poważniejszego między nimi, ktoś też tak miał? ;) A co do Anny to sama nie wiem... może tak naprawdę tylko się jej wydawało, że jest zakochana??

agatakoniak

Moim zdaniem dla Bena i Anny nie było szczęśliwego zakończenia, bo oni, w zasadzie jako jedyni ze wszystkich bohaterów, zachowywali się naprawdę nie w porządku. Gigi szukała miłości i nie robiła nic złego - jest happy end. Podobnie Mary. Neil i Beth mieli jakieś tam nieporozumienie w związku z małżeństwem, ale tylko tyle. Janine też jaka była, taka była, ale starała się być dobra dla męża. Ben natomiast na początku się wahał, ale w końcu zdradził żonę, z drugiej strony tak naprawdę nie był zdecydowany, żeby ją zostawić dla Anny. Anna to już w ogóle jakaś porażka - w ogóle nie wzięła pod uwagę uczuć żony Bena, myślała tylko o sobie i o tym, że chce z nim być. Wobec Connora też była nie w porządku. Myślę, że końcówka filmu, to taki trochę moralniak, że dla "złych" ludzi nie ma happy endów :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones