PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=453958}

Kobiety pragną bardziej

He's Just Not That Into You
6,6 96 521
ocen
6,6 10 1 96521
5,5 11
ocen krytyków
Kobiety pragną bardziej
powrót do forum filmu Kobiety pragną bardziej

Obejrzałam ten film sugerując się przede wszystkim brakiem jakiegokolwiek zajęcia,
nie nastawiałam się na jakieś głębsze emocje związane z filmem.
I się nie zawiodłam, typowy film dla kobiet, prosty w odbiorze jednakże jego minusem jest
długość bo aż 2 godziny oraz płaska fabuła bez jakiś paradoksów, elementów zaskoczenia.
Polecam dla tych, którzy nie mają co począć z czasem.

milkacool2

Jakie elementy zaskoczenia? to komedia romantyczna, a nie thriller pacanie.

ocenił(a) film na 7
agniesjak_93

Czy musisz mnie od razu obrażać ? jak widać konto na filmweb powinno być od określonego wieku, bo agniesjak prezentuje sobą wiek zaniżony. Tak elementy zaskoczenia.

ocenił(a) film na 8
milkacool2

Też byś się przez chwilę zastanowił zanim coś napiszesz ;)
Ty, bardziej jak już uważasz się za bardziej doświadczonego od innych...

Tak się akurat składa że fabuła jest w tym filmie zdecydowanie mocną stroną. Doskonałe przedstawienie i powiązanie kilku historii w sposób tak dobry że nic się nie miesza. I choć wiadomo że skończy się dobrze to droga prowadząca do tego finału już bynajmniej banalna nie jest. Widać kolega nie zrozumiał nic a nic z tego filmu.

Duży plus za świetną muzykę. Plus za fabułę. Kolejny za brawurową obsadę i drugi za to że wszyscy świetnie zagrali. Przyjemnie się ogląda a do tego nie przedstawia się w typowy dla innych komedii aspektu kobieta-mężczyzna. Generalnie film zasługuje na wysoką ocenę - daje więc 8/10 i pewnie kiedyś do niego wrócę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones